Kaos ve gerilimin bitmek bilmediği Survivor yarışmasının yeni bölüm fragmanının ardından yeni bölüm heyecanla beklenmeye başlandı. Seyircilerin dikkatini çeken yeni bölüm fragmanında yarışmacılar birbirine giriyor. Her bölümünde farklı bir kavga ve tartışmanın olduğu Survivor’a yeni bir kavga daha damgasını vuruyor. Acun Ilıcalı ise Yunus Emre’ye rest çekiyor.

Survivor All Star Yeni Bolum Neden Yok Bu Aksam Survivor Neden Yok Survivor Yeni Bolum Ne Zaman

Sercan Yıldırım’ın potaya girmesinin ardından Sercan, Poyraz’a ‘Ben sözümü tuttum sıra sende. Sözünde duracağını düşünüyorum’ demesi şok etkisi yarattı. Sercan Yıldırım’ın bu sözleri üzerine Seda, ‘Ona biz karar veririz kendisi değil’ şeklinde tepki verdi. Hakan Hatipoğlu ise artık savaş zamanı olduğunu dile getiriyor.

Survivor All Star 74. Bölüm Fragman

YARIŞMACILAR BİRBİRİNE GİRDİ

Avatar Atakan, Poyraz’a “Yeryüzünde hiçbir delikanlı benim böyle gözlerime bakıp diyemez” sözlerinin ardından Poyraz, ayaklanarak Avatar Atakan’ın üzerine yürüdü. Birbirine giren ikiliden Avatar Atakan, "Ağzını toplayacaksın. Sana ceza vermesinler. Senin cezanı ben vereceğim” sözleri adayı birbirine karıştırdı. Seda ise artık daha fazla dayanamayacağını dile getirerek isyan etti.

SURVİVOR 4. ELEME ADAYI KİM || 22 Nisan dördüncü dokunulmazlığı kazanan kim oldu, Kadın potasında eleme adayı kimler var? SURVİVOR 4. ELEME ADAYI KİM || 22 Nisan dördüncü dokunulmazlığı kazanan kim oldu, Kadın potasında eleme adayı kimler var?

ACUN ILICALI YUMDU GÖZÜNÜ AÇTI AĞZINI

Ada konseyinde ise Acun Ilıcalı, Avatar Atakan’ın Poyraz’a söylediği sözlere eleştiri yaptı. Acun Ilıcalı, “Girdiğin alan çok riskli bir alan Survivor açısından. Herkese yapılabilir sana mı yapılamaz böyle bir şey yani? Öyle bir durum mu?” şeklinde konuştu.

Survivor Yemek Ceza

Yunus Emre ise Seda’ya “Sen bence hiç konuşma. Bu adama saygımdan burada duruyorum. Acun abi ben kafayı yiyeceğim. Ben çıksam mı?” sözlerinin ardından Acun Ilıcalı sinir patlaması yaşadı. Ilıcalı, “Sen kendini nerede zannediyorsun? 50 kere ceza yemişsin susamıyor musun hala? Ne diyorsun sen ya? Sen ne diyorsun söylesene? Senin iflah olma şansın 0. Senin düzelme şansın 0. Bizde bu belayı çekmek zorunda zannediyorsun değil mi?” şeklinde Yunus Emre’ye rest çekti.

Survivor All Star 2024, bu akşam saat 20.00’da TV8 ekranlarında seyirci karşısına çıkacak. Survivor All Star 74. bölüm fragmanını izlemek için tıklayınız.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN