Acun Ilıcalı, Survivor yarışmasına geçtiğimiz aylarda dünyaca ünlü futbolcu olan Ronaldinho’yu davet etmişti. Davet üzerine yarışmaya gelen Ronaldinho yarışmacılar ile ayak tenisi oynayarak gündeme damga vurmuştu. Yarışma içerisinde Aysu ile sohbet eden ünlü futbolcu, Aysu’ya bandanasını hediye etmişti.

Aysu Paylasim

Tüm bunların yanı sıra Survivor’dan elenen Aysu’nun Brezilya’ya gitmesi kafaları karıştırdı. Peki Survivor Aysu ve Ronaldinho sevgili mi?

SEVGİLİLER Mİ?

Survivor’dan elenen Aysu, sosyal medya paylaşımlarına hız kesmeden devam ediyor. Ronaldinho ile yarışmada sohbet etmesi seyircilerin dikkatinden kaçmamıştı. Yarışmadan elenmesinin ardından Brezilya’ya giden Aysu, takipçilerinin kafasını karıştırdı.

Aysu Ronaldinho

Ajda Pekkan bayramda sahne aldı, Süperstar şıklığı ve performansıyla büyüledi Ajda Pekkan bayramda sahne aldı, Süperstar şıklığı ve performansıyla büyüledi

Ayrıca sosyal medya hesabı üzerinden Ronaldinho ile karesini yayınlayarak Ronaldinho’yu etiketlemesi ise herkesin aklında acaba sevgililer mi sorularını doğurdu.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN