Survivor’da heyecan hız kesmeden devam ederken, bu akşam kadınlar düellosu oynandı. Bu hafta kadınlar arasında düello yapıldı. Eleme potasına Aleyna, Berna, Aysu ve Merve girmişti. Survivor Aysu takımlarında oynadı, spor kariyeri ve kimdir?

Bahar dizisi 10 bölüm fragmanı izle, Boşanma sahnesi diziye damga vuracak Bahar dizisi 10 bölüm fragmanı izle, Boşanma sahnesi diziye damga vuracak

Survivor Aysu Keskin Resim

KIRAN KIRANA MÜCADELE

Ödül oyunundan sonra eleme potasına giren Aleyna, Merve, Berna ve Aysu kozlarını paylaştı. Düello eşleşmesinde Merve, Aysu’yla, Berna ise Aleyna ile yarıştı. Survivor Aysu takımlarında oynadı, spor kariyeri ve kimdir?

Surivor Aysu Elendi Mi Resim

SAKATLIĞA RAĞMEN KAZANDI

Yarışta Aysu ile mücadele eden Merve sakatlık geçirmesine rağmen Aysu’yu yenerek, eleme potasından çıkan ilk isim oldu. Berna ise Aleyna’yı 5-3 yenerek, eleme potasından çıkan ikinci isim oldu. Daha sonra adaya veda edecek ismi belirlemek için karşı karşıya gelen Aysu ve Aleyna kozlarını paylaştı. Peki 28 Mart elenen isim Aysu mu Aleyna mı oldu?

Survivor Aysu Kimdir

Mücadele hala devam ederken, sonuç belli olduğunda haberimizde adaya veda edecek ismi ekleyeceğiz.

AYSU KESKİN KİMDİR?

Aysu Keskin, 15 Mayıs 1990 yılında Tekirdağ'da dünyaya geldi. Basketbolcu olan Aysu Keskin, guard pozisyonunda oynuyor. Boyu 180 cm'dir. Survivor 2023 yarışmasında kırmızı takımda yer almıştır.

Aysu Keskin Basketbol Kimdir Resim (Small)

Aysu Keskin basketbol kariyerine 2013'te TED Ankara Kolejliler’de başladı. Bugüne kadar, TED Ankara Kolejliler, Ordu Spor Kulübü, Tosyalı Toyo Osmaniye, Samsun Basketbol İhtisas, Bursa Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü, Edremit Belediyesi Gürespor Kulübü ve İzmit Belediye Spor Kulübü'nde oynadı.

Survivor 2024 All Star yarışmasına dahil olan Aysu Keskin, mavi takımda yer alıyor.

Muhabir: HABER MERKEZİ