Yerel seçimlerde bazı programların ve dizilerin seçim günü yayınlanmama kararı alındığına sık sık rastlanıyor. TV8 ekranlarında yayınlanan ve büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Survivor all star programının da bu akşam yayınlanıp yayınlanmayacağı izleyiciler tarafından merak ediliyor.

SURVİVOR BU AKŞAM NEDEN YOK?

Sadettin Saran (kimdir) ne kadar mal varlığı serveti var? Sadettin Saran kaç yaşında, aslen nereli, ne iş yapıyor? Sadettin Saran (kimdir) ne kadar mal varlığı serveti var? Sadettin Saran kaç yaşında, aslen nereli, ne iş yapıyor?

Seçim günlerinde, televizyon kanalları genellikle seçim sonuçlarını ve analizlerini yayınlamaya odaklanırken, bazı programların yayın saati değişebiliyor veya o gün yayınlanmayabiliyor. TV8'in sevilen yarışma programı Survivor’da bu akşam yayınlanmayacak.

755X390 Survivorda O Anlar Ekranlara Verilmedi Sercanin Nefiseye Yaptigi Teklif Ortaligi Karistirdi 554 Cover

TV8’DE HANGİ PROGRAM YAYINLANACAK?

31 Mart Pazar günü TV8 yayın akışında Survivor all star yerine özel bir program olan Cevap Ver Türkiye bulunuyor. Bu programda, farklı konu başlıkları ve sorular eşliğinde izleyicilerin cevapları ve yorumları ele alınacak. Ayrıca, gece geç saatlerde Emre Dorman'ın sunumuyla Aklımdaki Sorular Ramazan programı da izleyicilerle buluşacak. Bu nedenle, Survivor programının seçim gününde yayınlanıp yayınlanmayacağı merak edilirken, TV8'in özel programlarına odaklanılması bekleniyor.

Muhabir: Stajyer Muhabir Abdulrezzak Kılıç