Birleşme partisine sayılı günler kala mavi takım dokunulmazlık oyununu kaybetti ve eleme potasına çıkacak isimler belirlendi. Yapılan oylamalar sonrası potada olan isimler düelloya çıktı. İlk düellosunu Yunus Emre ile yapan Yaman, bu karşılaşmada kaybeden isim oldu. Son etapta Batuhan ile karşı karşıya gelen Yaman, bu etabı da kaybetti ve adaya veda eden isim oldu. Veda etmeden önce Survivor hakkında açıklama yapan Yaman’ın Damla’ya söyledikleri kafaları karıştırdı.

56373497 7495 475D A97B 5D5D27F529Ec

Salih Bademci Evli Mi? Eşi İmer Özgün Kimdir? Kaç Yaşında? Burcu Ne? Oynadığı Diziler Hangileri? Salih Bademci Evli Mi? Eşi İmer Özgün Kimdir? Kaç Yaşında? Burcu Ne? Oynadığı Diziler Hangileri?

YAMAN KELEŞ SURVİVOR MACERASI

2024 Survivor All Star yarışmasına yedeklerden dahil olan Yaman, iddiasını her zaman dile getiren bir isim oldu. Geçtiğimiz sene de yedekler içinde olan Yaman, yaşanan deprem felaketi sebebiyle Survivor’a dahil olamamıştı. Bu sene için de yine yedek isimler içinde yer alan Yaman, All Star kadrosuna dahil oldu. Üç yaşından beri kekemelik sorunu yaşayan Yaman Keleş, konuşma problemi yaşadığını ve bu problemi Survivor’a katılarak kendini burada ifade ederek çözmek istediğini söyledi. Uzun süredir Survivor macerasına devam eden yarışmacı 17 Nisan eleme gecesinde adaya veda eden isim oldu.

23Dc5715 E1Fa 43Bf Bf06 7443D68267C1

YAMAN, DAMLA CAN’A NE DEMEK İSTEDİ?

17 Nisan Çarşamba günü gerçekleşen elemede Survivor’a veda eden isim Yaman oldu. Yapılan düelloları kaybettikten sonra ne kadar üzgün olduğu ekranlara yansıyan yaman Survivor hakkında yaptığı açıklamada “Yıllardır Survivor'ı izliyorum ben. Bu isimlerle hayal ederek ben buraya gelmeyi başardım. Survivor olmadan All Star oldum. Hayal ettiğim isimlerle yarışıyorum. Bir saygısızlığım olduysa hakkınızı helal edin.” diyerek duygularını ifade etti. Yarışmacı arkadaşlarıyla vedalaşan Yaman’ın Damla Can ile vedalaştığı sırada Damla Can’ın eşi Tolga’yı kastederek “Tolga'yı 6 gün daha görmezsin..." demesi dikkat çekti. Sonraki elemede bir kadın yarışmacının adaya veda edeceği biliniyor, Yaman’ın bu sözleri üzerine izleyiciler “Damla Can mı elenecek?” sorusunu sormaya başladı.

Muhabir: HABER MERKEZİ