Survivor All Star yarışmasının yeni bölüm fragmanında Hakan Hatipoğlu’nun meydan okumadı gündeme damgasını vurdu. Rakiplerine meydan okuyan Hatipoğlu, yeni bölüme iddialı geliyor. Hakan Hatipoğlu, “Artık savaş zamanı” sözleri ile herkese meydan okudu.

Survivor All Star Yeni Bolum Neden Yok Bu Aksam Survivor Neden Yok Survivor Yeni Bolum Ne Zaman

Yarışmanın iddialı olan isimleri arasında yer alan Hakan, performansına güç katacak gibi duruyor. İşte Hakan Hatipoğlu’nun o çok konuşulan meydan okumasının ayrıntıları…

RAKİPLERİNE MEYDAN OKUDU

Survivor yarışmasının en iddialı isimlerinden bir tanesi olan Hakan Hatipoğlu, yeni bölüm fragmanında rakiplerine meydan okudu.

010220780 Survivorhakan

Berfu Yenenler kaç yaşında, aslen nereli, ne iş yapıyor, evli mi, çocuğu var mı, instagram hesabı Berfu Yenenler kaç yaşında, aslen nereli, ne iş yapıyor, evli mi, çocuğu var mı, instagram hesabı

Hatipoğlu, “Artık savaş zamanı ve bu benim için Survivor tarihinde vereceğim en büyük savaş olacak buna eminim” sözleri ile yaptığı meydan okumasının ardından yeni performansının ise nasıl olacağı merak konusu oldu. Survivor All Star 74. bölüm fragmanını izlemek için tıklayınız.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN