Survivor’da cinsellik yaşandı mı, yarışmacıları cinsellik ifşası olay oldu, Acun Ilıcalı’dan yanıt geldi Survivor’da cinsellik yaşandı mı, yarışmacıları cinsellik ifşası olay oldu, Acun Ilıcalı’dan yanıt geldi

Survivor 2023 şampiyonu olan Nefise Karatay, bu sene ekran karşısına gelen Survivor 2024 All-Star kadrosunda yer alan isimlerden biri olarak biliniyor. Seyircinin ilgisini çeken başarılı yarışmacının özel hayatı ve kariyeri merak ediliyor. Başarılarla dolu spor kariyerine sahip olan genç atlet Nefise Karatay, her yeni bölümde ekranlarda merakla takip ediliyor.

Whatsapp Image 2024 03 31 At 7.59.08 Pm (2)

Sosyal medyanın gündemine gelen genç isim, büyük övgüler topluyor. Verdiği mücadeleler ile seyircinin gönlünde taht kuran Nefise Karatay, izleyici tarafından araştırılmaya başlandı. Maceranın ve kaosun eksik olmadığı Survivor 2024 All-Star’da Nefise Karatay’ın nefes kesen performansları heyecan uyandırıyor. Verdiği mücadele ile izleyenler tarafından büyük taktir toplayan genç atletin Survivor 2024 All-Star’da rüzgar gibi esmeye devam ediyor. Survivor’un genç yarışmacısı Nefise Karatay kimdir?

Whatsapp Image 2024 03 31 At 7.59.08 Pm (1)

NEFİSE KARATAY KİMDİR? 

Nefise Karatay, 25 Şubat 2000 tarihinde Balıkesir'de doğdu. Henüz 5 yaşındayken spora ilgi duyan Nefise, spor kariyerine Fenerbahçe Spor Kulübü'nde başlamıştır. Engelli koşu branşında başarıları olan Nefise’yi spora teşvik eden kişi annesidir. Nefise Karatay, henüz genç yaşta olmasına rağmen Türkiye ve Balkan Şampiyonaları’nda birincilik elde etti.

Whatsapp Image 2024 03 31 At 7.59.09 Pm

Nefise, ulusal ve uluslararası alanda ismini duyurdu. Ege Üniversitesi Spor Bilimleri Bölümü'nde eğitim almakta olan Karatay, Survivor yarışma programının 2023 senesi şampiyonudur. Genç atletin 2023 senesindeki performansı, izleyenleri büyülemeyi başarmıştı.

Muhabir: STAJYER MUHABİR SENA GÜNEŞ