Televizyon ekranlarında hız kesmeden devam eden Survivor all star izleyiciyi ekranların başına kilitliyor. Kavgaların ve kaosun bitmediği Survivor 2024 yarışmacısı Nefise Karatay izleyicilerin dikkatini çekmeyi başardı. Nefise Karatay kimdir, nerelidir, evli mi, kaç yaşında? gibi soruları merek konusu oldu.

Nefisekaratay

Kıvanç Tatlıtuğ Eşi Başak Dizer Kimdir? Kaç Yaşında? Ne İş Yapıyor? Nereli? Boyu Kaç? Kıvanç Tatlıtuğ Eşi Başak Dizer Kimdir? Kaç Yaşında? Ne İş Yapıyor? Nereli? Boyu Kaç?

NEFİSE KARATAY KİMDİR?

Survivor 2024 All Star sezonunun en dikkat çekici isimlerinden biri olan Nefise Karatay, geçtiğimiz yılın şampiyonu olarak bu yılki mücadelesine büyük bir özgüvenle başladı. 25 Şubat 2000 doğumlu olan genç yarışmacı, henüz 24 yaşında olmasına rağmen sporda elde ettiği başarılarla ve Survivor 2023'te gösterdiği olağanüstü performansla adından sıkça söz ettiriyor.

İzmir'e yerleşmeden önce İstanbul'da spor kariyerine başlayan ve daha sonra Fenerbahçe'de profesyonel olarak uzun atlama ve engelli atlama dallarında yarışan Nefise Karatay, spordaki disiplinini ve azmini Survivor'a taşıyarak geçen sezon şampiyonluğa ulaştı. En büyük hayali, Survivor efsanelerinden Nagihan Karadere ile yarışmak olan Nefise, bu hayalini 2024 All Star sezonunda gerçekleştirme fırsatı buldu. Ancak, şu ana kadar Nefise ve Nagihan arasındaki beklenen büyük karşılaşma henüz gerçekleşmedi.

EN GÜÇLÜ ADAYLARDAN BİRİ

Mavi takımda mücadele eden Nefise, bu sezonda henüz dikkat çeken bir performans sergileyemese de Survivor gibi zorlu bir yarışmada şampiyon olmuş bir yarışmacının her an herkesi şaşırtabileceği biliniyor. Genç yarışmacının azmi, disiplini ve sporcu kimliği, onu bu sezonun da en güçlü adaylarından biri yapıyor.

GENÇLERE İHAM VERİYOR

Nefise Karatay'ın hayat hikayesi, spora olan tutkusu ve Survivor'daki başarısı, gençlere ilham veriyor. Annesinin yönlendirmesiyle spora başlayan ve kısa sürede önemli başarılar elde eden Nefise, hayallerinin peşinden giderek neler başarılabileceğinin canlı bir örneği olarak karşımızda duruyor.

ŞAMPİYON OLACAK MI?

Survivor 2024 All Star'da Nefise'nin performansını izlemek hem spor hem de Survivor hayranları için büyük bir keyif olmaya devam edecek. Bu sezon Nefise, geçen sezonki başarısını tekrarlayabilecek mi? Yoksa Survivor'ın zorlu şartları, onu daha farklı bir strateji mi belirlemeye itecek? Tüm bu soruların cevapları, bu heyecan dolu sezonda yavaş yavaş ortaya çıkacak.

Muhabir: STAJYER MUHABİR ABDULREZZAK KILIÇ