Sema ile Pınar arasında sular durulmuyor. İkili arasındaki tartışma öyle bir boyuta geldi ki tekmeler havada uçuştu. Acun Ilıcalı ise ada konseyini toplayarak yaşananları bir de yarışmacıların gözünden dinlemek istedi. Nagihan, “Sadece bu Survivor değil” diyerek meselenin geçmişe dayandığını söyledi. Peki adaya kim veda etti, ikili arasındaki husumet eskiye mi dayanıyor?

NAGİHAN KARADERE PROBLEMİN KAYNAĞINI AÇIKLADI

Sema Pinar Kavgasi

Nagihan, "Bir önceki Survivor ve 2011 yılına dayanan bizim, benim, Merve Aydın'ın, Pınar Saka'nın dünya şampiyonasında madalya aldıktan sonra 4*400 metre bayraklı yarışa çıkacaktık. Aslında bütün hikâye oradan başlıyor. 2017'ye de yansıdı. Bu seneye yansıdı. Bu konu açılınca açıkçası biz çok oralı olmak istemedik çünkü bizlik bir durum yok. Biz hem kendi bireysel madalyalarımızı almışız. Hem de bayrakta da nasıl ki Survivor'ı Acun Ilıcalı yönetiyorsa, Milli Takımı da bir teknik direktör yönetiyor. Burada Pınar ile Sema'nın bir türlü anlaşamadığı anlaşmak istemediği bir kan davası var. Yok benim hakkımdı, yok senin hakkındı. Aslında net olan bir şey vardır.

Saniyeler konuşur, saliseler konuşur. Atletizmde de bu böyle olmuştur. O zaman ki madalyamızı aldığımız içinde formda olduğumuz içinde teknik direktörümüz yani hocamız bizi dörtlüyü öne sürdü ve çıktığımızda da en iyi saniyeyi yapıp madalya getirdik ülkemize ama bu buruk sevinci bir türlü atlatamadık üzerimizden 13 sene geçmesine rağmen. Burada da Survivor adı altında ama hiçbir olay olmadan birbirlerine bilenmiş iki yarışmacı vardı. Ben Pınar'ı sivil hayatta tanırım, ikiside benim milli takım arkadaşım.

Survivor Sema

İkisiyle de iyi anlaşırım ne kadar rekabet içerisinde olsakta, tartışırız kavga ederiz, rakip oluruz ama tabii ki koruma noktasında da ne yapacağımı açıkçası bende bilemedim. Bir anda kargaşa oldu. Zifiri karanlık zaten hiçbir şey yok. Bir anda olayın içerisinde kendimi buldum. Tekmeler, yumruklar yani açık konuşmak gerekirse Sema benim rakibim. Pınar çok fazla şiddete dayalı birisi değil ama burası gerçekten çok hep söylüyorum da. Herkes belki benden bekliyordu bunu ama gerçekten buranın zorluğunu anlatmakla bitiremeyiz." Şeklinde konuştu.

Bugün yayınlanan bölümün dokunulmazlık oyununda ise Pınar ve Sema’nın yer almadığı görüldü. Survivor All Star'da dokunulmazlığı elde eden taraf, mavi takım oldu.

YAŞANANLARA İSYAN ETTİ

Dokunulmazlık oyununun ardından Sema ile görüşen Acun Ilıcalı, bu sezon Survivor’da suların durulmadığını söyledi. Sema ise, "Söylediklerinizde haklısınız. Ben de çok utanıyorum burada olmaktan." İfadelerini kullandı.

Sema konuşmasına şu sözlerle devam etti:

Survivor Sema Pinar

“Sahra gitti. Pınar bana iftira attı. Lohusa kadın, Alman turist, bir sürü şeyler söyledi. En son yılan yaptı konseyde biliyorsunuz. Ben bunları hak etmedim. Gittim Pınar'a 'Niye bana yılan yaptın' dedim. Bir kere bile ona kötü söz söylemedim. O başlattı her şeyi. Seda’nın istatistiği için yaptığımı söylüyor. Sahra’yla ilgim yok. Seda’nın bana ihtiyacı yok. İşin garibi ben bu aşağılamaları hak etmiyorum. Eski Sema olmayabilirim. Mükemmel olmayabilirim. Her şeyimle dalga geçti. Benim hayatta yaptığım her şeye laf söyledi…Ben ya da Seda. Beni düelloda eledi diyelim. Seda’yı düelloda eleme imkânı yoktu. Biliyor ki buradan oraya gidemem.

O benimle aynı takımda olmak istemiyor. Seda’yı eleyemeyeceğini de biliyor. Ben bile bile konuşmak istedim. Defalarca ezildiğim için bunu yapmak zorunda kaldım. Acun Bey, Seda’yla konuşayım benim düştüğüm hataya düşmesin. Seda’nın benim yüzümden bu hataya düşmesini istemiyorum. Ama haklısınız, olmaması gereken bir şey yaptım.”

Survivor (1,2,3) eleme adayları 20 Nisan || Survivor All Star'da dokulmazlığı kim kazandı? Eleme potasına giren isimler netleşti Survivor (1,2,3) eleme adayları 20 Nisan || Survivor All Star'da dokulmazlığı kim kazandı? Eleme potasına giren isimler netleşti

SURVİVOR SEMA'YA VEDA

Sema’nın bu sözlerine karşılık konuşan Acun Ilıcalı, “Biz yarışmacı kaybetmeme konusunda yeri gelince kendimizden taviz veren, hatta seyircilerimizin eleştirilerini göğüsleyen bir ekibiz. Ama burada o onu dedi, bu bunu dedi gibi söylemlere taviz vermiyoruz. Fiziksel bir temasın var senin.” ifadelerini kullandı. Seda ise “Buraya bir amaç için geldim yemin ederim çok utanıyorum.” İfadelerini kullandı. Yaşananın bir sinir boşalması olduğunu belirterek, “Bu oyunun getirdiği bir yansıma. Seni çok iyi anlıyorum aslında.

Ama bence sen de beni çok iyi anlıyorsun. Bizim dostluğumuzu da bütün Türkiye biliyor. Bir karar verilmesi gerekiyor olayla ilgili.  Bizim bu konuyla ilgili değerlendirmemizi sana söyleyeceğim. Arkadaşlarımızla uzun süren toplantı sonrasında bir kanaate ulaştık. Yaptığımız değerlendirme sonucunda Sema seni Survivor All Star 2024’ten ayırmak zorundayız.” dedi.

SON NOKTAYI ACUN ILICALI KOYDU

Sema ile Pınar arasında yaşanan sayısız kavganın ardından son noktayı Acun Ilıcalı koydu ve Sema’nın programa devam edemeyeceğini açıkladı.

Muhabir: STAJYER MUHABİR REMZİYE KAYA