Survivor’da heyecan hız kesmeden devam ederken, yarışmada mücadelelerden çok tartışmalar konuşuluyor. Survivor All Star 2024'te gerilim dinmiyor. Survivor gelmiş geçmiş en olaylı sezonlarından birini sürdürüyor.

Survivor Yemek Ceza

HİÇ DAYAK YEMEDİĞİ BELLİ

Her an her yarışmacının birbirine girebildiği Survivor All Star'da bu kez Yunus Emre ve Ogeday arasında kavga yaşandı. Oyun esnasında başlayan kavga ada konseyinde de devam etti. Oyun esnasında Ogeday, Yunus Emre'ye "Yanlış konuşuyorsun. Seni diskalifiye ettirmek istesek ettiririz. Sarıcığım" dedi. Ogeday'a cevap veren Yunus Emre,"Nasıl ettirirsin mesela...Sana var ya buradan kimse tutmadan bir uçarım. Hiç dayak yemediğin çok belli oluyor" ifadelerini kullandı.

HADİ SARI PAPATYA

Survivor (1)

Sözlü tartışma devam ettiren Ogeday, "Hadi sarı papatya... Biraz güneşe doğru dön ki orana biraz besin al" şeklinde yanıt verdi.

Oyun esnasında başlayan kavga ada konseyinde de devam etti. Tartışmanın sebebini anlatan Yunus Emre şunları ifade etti:

Survivorda Firtinalar Estiren Yunus Emrenin Annesiyle Benzerligine Sok Olacaksiniz 2

Survivor 2024 şarkı yarışması birincisi bakın kim oldu, Aleyna yarışma dışında kaldı Survivor 2024 şarkı yarışması birincisi bakın kim oldu, Aleyna yarışma dışında kaldı

"Lastikler patlamış ben jantların üstünde gidiyorum. Jantlarda alev aldı haliyle... Alevlerin arasına Ogeday elini daldırdı. Ogeday, söylediğin şeylere dikkat etmelisin. "

Yunus Emre'ye yanıt veren Ogeday şunları belirtti:

"Biz hiçbir şey söylemeyelim aman Yunus Emre parlamasın modun da mı, gezmeliyiz ben bunu anlamadım. Sen çok mu dikkat ediyorsun da 17 ceza aldın."

Muhabir: HABER MERKEZİ