Survivor All Star'da Mavi Takım ile Kırmızı Takım arasındaki müthiş mücadelede dokunulmazlık Kırmızı Takım'ın oldu. Saliselerle rakibini 12-11 deviren Kırmızı Takım rahat bir nefes aldı. Mavi Takım'da haftanın ilk erkekler eleme adayı belirlendi.

66087A51A86C8D09Ad223Ec4.Jpg Kopyası

Nefise ile Damla'nın mücadelesinde kazanan taraf Nefise oldu. Oyun kenarından "Yorma Damla'yı daha fazla zaten sakat" diyen Yunus Emre'ye Ogeday tepki gösterdi.

Ogeday: Kız sakat, biz sana yapınca yerleri kazıyordun, yapma bak. Burada en yapmayacak adam sen olman lazım. Kız sakat omzuyla oynuyor. Sana yapınca da diskalifiye olma. Seni diskalifiye ettirmek istesek ettiririz.

Survivor 21 Nisan Yeni Bölüm Tanıtımı Tv8 yayını izle, Survivor yeni tanıtım fragmanı yayın akışında Survivor 21 Nisan Yeni Bölüm Tanıtımı Tv8 yayını izle, Survivor yeni tanıtım fragmanı yayın akışında

660878Cfa86C8D09Ad223Eb7.Jpg 2x

Yunus Emre: Nasıl ettirirsin ettir bakalım görelim.

Ogeday: Sarıcım, bak rica ediyorum, sen yapma.

Yunus Emre: Bana yapmadığınızı nereden çıkardın?

Ogeday: Tamam papatyam, sıkıntı yok. Papatyayı yolduracaksın bana. Sana her kazandığımda 'o papatya' şarkısını yollayacağım.

Yunus Emre: Seni tavuk gibi yolarım ha! Harbiden bak! Ense kıllarından başlarım seni yolmaya.

Ogeday: Bunu diyorum işte bana yapsan neyse, oyun kaybetmiş kız yapma. Papatya sakat sakat otur şimdi orda hadi canım. Senin tek lakabın papatya, senden kaplan olmaz. Kaplumbağa olur ama.

Yunus Emre: Senden de kıllı aygır olur.

Ogeday: Severim aygırı güçlüdür karşımda duramadığın gibi güçlüdür. Hadi biraz güneşe doğru dön ki oradan güzel besin al. Anladın mı arkanda kalmasın.

Yunus Emre: Hiç dayak yemediğin çok belli oluyor.

Ogeday: Devam edersen farklı vitese geçireceğim seni haberin olsun. Papatyam otur hadi. 8 dikişli papatya.

Yunus Emre: Sana buradan kimse tutmadan bir uçarım...

Bu atışmanın sonunda ortam iyice gerildi ve Yunus Emre küfürler yağdırıp oyun alanından kovuldu.

66087897A86C8D09Ad223Eb2.Jpg

DOKUNULMAZLIK KIRMIZI TAKIM'IN OLDU

Kırmızı Takım saniyelerle 12-11 mücadeleyi kazanarak dokunulmazlığın sahibi oldu.

66087A2Da86C8D09Ad223Ec1.Jpg

YAĞMUR VE GİZEM ELENDİ

Gizem ve Yağmur'un sakatlıkları nedeniyle Survivor'a devam edemeyeceği açıklandı. Acun Ilıcalı "Yağmur'un ayağı alçıya alındı yakında ülkemize dönecek" dedi. Kadın sayısındaki azalma nedeniyle haftaya da erkekler eleme adayı belirlenecek. İki erkek vedamız olacak.

Acun Ilıcalı, oyunda Yunus Emre ile Ogeday arasında yaşanan gerginliği sordu. Neden bunları yaşamaya başladık Yunus Emre?

Yunus Emre: Bir süredir ceza yemiyordum. Her halde günü geldi. Ogeday oradan seni diskalifiye ettirmem 5 dakika dedi, benim de zaten beynim yanmış. Lastikler patlamış, cantlar alev aldı Ogeday da jantların arasına elini daldırdı. Yapacak bir şey yok ağzımdan kötü sözler çıktı. Onun da ağzından güzel şeyler çıktığı söylenemez. Ben bunu ırkçılık olarak görüyorum. Sarılara söylenenler de ırkçılık bence. Cezam neyse çekmeye geldim.

Ogeday: Bak kız zaten sakat yapma dedim. Güzel bir şekilde uyardım. Rica ettiğim halde anlamıyor. Papatya dedim zaten olay bitti. Klasik kötü sözlerle devam etti. Küfürler etti. Güzelce uyarıyorum olmuyor, kendi dilinde konuşuyorum olmuyor. Ne yapacağımı ben de şaşırdım.

66087D1Fa86C8D09Ad223Eda.jpg

YUNUS EMRE YİNE CEZA ALDI

Yunus Emre küfürlü konuşmalarından dolayı 2 ödül ceza aldı.

660880F0A86C8D09Ad223Eed.jpg

HAFTANIN İLK ELEME ADAYI HAKAN OLDU

Haftanın ilk eleme adayı Mavi Takım'da belirlendi. Oylamada 6 Hakan'a 3 de Yaman'a oy çıktı. Böylelikle haftanın ilk gitme adayı Hakan Hatipoğlu oldu.

Kaynak: HABER MERKEZİ