Survivor All Star’ın bu akşam yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda tartışmaya giren Sema ve Yunus Emre, Acun Ilıcalı’yı çileden çıkardı. Yunus Emre’nin sözlerinin ardından Ilıcalı’dan sert sözler geldi. Ada konseyinde ‘Belasın’ diyen Ilıcalı’nın Yunus Emre’yi diskalifiye edip etmeyeceği ise seyirci tarafından merak edilen konular arasında yer alıyor. İşte gündem olan fragmanın ayrıntıları.

0X0 Sema Aydemir Kimdir Kac Yasinda Nereli Meslegi Ne Survivor All Star 2022 1640335049145

YUNUS EMRE DİSKALİFİYE EDİLECEK Mİ?

Yunus Emre ise Seda’ya “Sen bence hiç konuşma. Bu adama saygımdan burada duruyorum. Acun abi ben kafayı yiyeceğim. Ben çıksam mı?” sözlerinin ardından Acun Ilıcalı sinir patlaması yaşadı. Ilıcalı, “Sen kendini nerede zannediyorsun? 50 kere ceza yemişsin susamıyor musun hala? Ne diyorsun sen ya? Sen ne diyorsun söylesene? Senin iflah olma şansın 0. Senin düzelme şansın 0. Bizde bu belayı çekmek zorunda zannediyorsun değil mi?” şeklinde Yunus Emre’ye rest çekti.

Nuri Alço’dan güzel haber geldi, Sağlık durumu nasıl, 72 yaşındaki Alço’dan bayram mesajı Nuri Alço’dan güzel haber geldi, Sağlık durumu nasıl, 72 yaşındaki Alço’dan bayram mesajı

Yunus Emre Özden

Acun Ilıcallı’nın Yunus Emre’yi diskalifiye edip etmeyeceği henüz bilinmiyor. Survivor All Star 74. bölüm fragmanını izlemek için tıklayınız.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN