Yarışma süresince birçok olaya karışan Yunus Emre, bu sefer Acun Ilıcalı’yı çileden çıkarıyor. Fragman boyunca Sema ile tartışan Yunus Emre, sınırları zorluyor. Ada konseyinde de Sema ile yaşadıkları tartışmalar Acun Ilıcalı’nın eleştiri oklarının hedefi oluyor. Acun Ilıcalı, Yunus Emre’ye rest çekerek ‘Sen kendini ne zannediyorsun?’ sözleri gündeme damga vurdu.

Acunmesutfoto

ACUN’DAN REST!

Ada konseyinde Yunus Emre Sema’ya “Sen bence hiç konuşma. Bu adama saygımdan burada duruyorum. Acun abi ben kafayı yiyeceğim. Ben çıksam mı?” sözlerinin ardından Acun Ilıcalı sinir patlaması yaşadı.

Yunus Emre Özden

Survivor Damla Can’ın annesini görenler şaşkın, kızıyla olan benzerliği yok artık dedirtti, İşte Damla’nın o güzel annesi Survivor Damla Can’ın annesini görenler şaşkın, kızıyla olan benzerliği yok artık dedirtti, İşte Damla’nın o güzel annesi

Acun Ilıcalı, “Sen kendini nerede zannediyorsun? 50 kere ceza yemişsin susamıyor musun hala? Ne diyorsun sen ya? Sen ne diyorsun söylesene? Senin iflah olma şansın 0. Senin düzelme şansın 0. Bizde bu belayı çekmek zorunda zannediyorsun değil mi?” şeklinde Yunus Emre’ye rest çekti. Survivor All Star yarışmasının 74. Bölüm fragmanını izlemek için tıklayınız.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN