Survivor All Star'da yarışan Turabi, istediği performansı ortaya koyamayınca enerjisini kaybetti. Üzerine birde sakatlanan Turabi  Survivor'a veda etmek zorunda kaldı. Ancak bu diskalifiyenin ardından Turabi'nin yeniden yarışmaya döneceği öne sürülmüştü.

Turabi

Bu iddialara da "Her kim benim hakkımda sosyal medyaya yalan haber koyuyorsa bütün dünya dünya da ona k.ysun." diyerek yanıt vermişti.

ÖNERİSİ ŞOK ETTİ

Survivor kitabını şimdilik kapatan Turabi, adadan ayrıldıktan sonra yaptığı sosyal medya paylaşımları ve yorumlar ile adından sık sık söz ettirmeye devam ediyor. Son olarak sosyal medya hesabı üzerinden ütopik bir Survivor teklifi paylaştı.

Yogun Bakima Kaldirilan Turabiden Mesaj Bazilarina Kotu Haberim Var T1Xt

"Survivor'da kavga serbest olmalı" diyen Turabi, şiddet dolu bir Survivor senaryosu yazdı ve Atakan'la Yiğit olayını sordu. İşte gündeme damga vuran Turabi’nin yeni Survivor yarışması…

Survivor (1,2,3) eleme adayları 20 Nisan || Survivor All Star'da dokulmazlığı kim kazandı? Eleme potasına giren isimler netleşti Survivor (1,2,3) eleme adayları 20 Nisan || Survivor All Star'da dokulmazlığı kim kazandı? Eleme potasına giren isimler netleşti

S U R V İ V O R T U R A B İ O N E R İ

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN