Survivor All Star’a Acun Ilıcalı’nın sözleri damga vurdu. Ilıcalı İstanbul’dan organize edilemeye çalışılan bir yiyecek ihlalini öğrendiklerini söyledi. Survivor son bölümde dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Konseyde açıklama yapan Ilıcalı herkesi şaşırttı:

Zeynep Bastık’ın yeni aşkı Survivor’dan çıktı.. Oyuncu Serkay Tütüncü ile Zeynep Bastık’tan samimi görüntüler Zeynep Bastık’ın yeni aşkı Survivor’dan çıktı.. Oyuncu Serkay Tütüncü ile Zeynep Bastık’tan samimi görüntüler

Acun Acıklama

"Survivor All Star’da daha önce yaşanmamış bir ihlal yaşandı. Yarışmacılardan birinin adaya izinsiz şekilde yiyecek temin etmeye çalıştığı ortaya çıktı. Konu hakkında konuşan Ilıcalı açıklama yaptı: "Son zamanlarda görmediğimiz bir olay. Hatta hiç gördük mü bilmiyorum. Survivor'da burada bir şey buldum, aldım yedim gibi olaylara hırsızlık gözüyle bakmıyoruz. Bizim için bu kural ihlali. Cezaları da biliyorsunuz. Daha önce hiç başımıza gelmedi. Bu seferki konu organize bir şekilde yiyecek temin etme çabası. Bu konuda siz nasıl çaba içerisindeyseniz bizim ekip de bunları engelleme çabasında. Maalesef İstanbul'dan organize edilmeye çalışılan bir yiyecek ihlalini öğrenmiş bulunmaktayız." diyerek şaşkınlığını dile getirdi.

ADAYA YİYECEK GETİRMEYE ÇALIŞAN YARIŞMACI KİM?

Survivor All Star’a yiyecek ihlali konusu damga vurdu. Hangi yarışmacının bu ihlali yaptığı merak ediliyor. Acun Ilıcalı şu açıklamayı yaptı: "Bir yarışmacımızın yakını Dominik'le bağlantıya geçip, işi operasyona bağlamış, Dominik'teki lokal üzerinden kendi yakınına yiyecek temin etmeye çalışıyor. Biz de bunu tespit ettik. Biliyorsunuz spontane suç başkadır, organize suç başkadır. Bizim çok soğuk bakacağımız ve hiç tolerans gösteremeyeceğimiz bir konu bu. Arkadaşlarımızı tebrik ediyorum bunu çok güzel bir şekilde tespit ediyorlar ve belgeleriyle olayı somut hale getirdiler.

Survivor Aysı

YİYECEK İHLALİ YAPAN KİŞİ MAVİ TAKIMDAN

Ilıcalı, yiyecek ihlali yapan kişinin Mavi Takım’dan olduğunu dile getirdi. Yarışmacının Aysu olduğunu söyleyen Ilıcalı, Aysu’nun abisinin aç kalmasın diye kardeşine yiyecek organizasyonu yaptığını belirtti. Durum karşısında şaşkınlığını dile getiren Ilıcalı, Aysu’nun bundan sonraki 5 ödülden yararlanmayacağını açıkladı.

Muhabir: STAJER MUHABİR REMZİYE KAYA