Taksim- Harbiye civarında sık sık görülen ve Taksim Delisi Cenk lakabıyla anılan Cenk Gülçe uzun yıllardır yaptığı röportajlarla ve anlattığı hikayelerle sosyal medyanın tanınan bir yüzü haline gelmiştir. Son günlerde sosyal medyada Cenk Gülçe’nin öldüğüne dair iddialar ortaya atılması üzerine Cenk Gülçe yeniden gündem oldu.

S 3658062F472154C5F3Fdf2A620282352D275610B

TAKSİM DELİSİ CENK KİMDİR?

İstanbul sokaklarının tanınan yüzü Cenk Gülçe, anlattığı hikayelerle ve ilginç tavırları ile dikkat çekiyor. Özellikle İstanbul sokaklarında yapılan röportajlarda uzun yıllardır ekranlara gelen Cenk Gülçe yaptığı açıklamalar ile ilgi çekmeyi başarmıştır. Taksim Delisi Cenk Gülçe, sosyal medyada sık sık gündeme gelse de kendisiyle ilgili fazla bilgi bulunmuyor.

Taksim Delisi Cenk Kimdir

Cenk Gülçe’nin 1971 yılında dünyaya gelmiştir. Aslen Bursa Mudanyalıdır. Taksim çevresinde görülen Cenk Gülçe’nin herhangi bir işte çalışıp çalışmadığı bilinmiyor. Çoğunlukla Harbiye-Tünel ve Eminönü gibi bölgelerde rastlanan Gülçe’nin bu bölgelerde ikamet ettiği düşünülüyor.

CENK GÜLÇE’YE NEDEN TAKSİM DELİSİ DENMİŞTİR?

Taksim Delisi adıyla anılan Cenk Gülçe, neşeli tavırları, sıra dışı hikaye ve açıklamaları ile dikkatleri üzerine çekmiştir.

Maxresdefault-3

Kendisine yönelik yapılan haberlerde Gülçe’nin psikolojik rahatsızlıklarına yönelik iddialar ortaya atılmıştır. Bunlardan biri Gülçe’nin Bipolar hastası olduğu diğeri de Obsesif Kompulsif Bozukluk (OKB) hastası olduğudur. Ancak bu hastalıkların kesinliğine dair bir bilgi bulunmamaktadır. Bazı kaynaklar da ise Gülçe’nin aslında zeki biri olduğu ancak yaşadığı travmalardan sonra bu hale geldiği iddia edilmektedir.

Taksim Delisi Cenk-1

Erşan Kuneri Kimdir? Gerçekte Var Mı? Kimden Esinlendi? Erşan Kuneri Kimdir? Gerçekte Var Mı? Kimden Esinlendi?

TAKSİM DELİSİ CENK GÜLÇE ÖLDÜ MÜ?

İstanbul sokaklarının renkli siması Cenk Gülçe’nin öldüğüne dair haberler sosyal medyada kısa sürede gündem oldu. Konu hakkında resmi bir bilgi bulunmuyor. Ancak Gülçe’nin çevresinden bu haberleri yalanlayan videolar yayınlandı.

F4 O8 A0 Q W U A A9Bs G

Yayınlanan videolarda Gülçe’nin öldüğünü yalanlayan videoda, Taksim Delisi Cenk Gülçe’nin arkadaşlarının kendisine şaka yapmak için böyle bir iddia ortaya çıkardığı yer alıyor.

Muhabir: EBRU ÇETİNKAYA