Dünya çapında Hollywood'un ünlü isimlerinden biri olan Tom Cruise , Elsina Khayrova 'nın verdiği röportaj dan dolayı ilişkisinin bittiği yönde dedikodular meydana geliyor. Peki gerçekten de Tom Cruise, Elsina Khayrova'dan ayrıldı mı? ilişkileri bitti mi? işte bu dedikodular hakkında bilgiler burada...

Tom Crui̇se

"GÖZÜNÜ VE CÜZDANINI DÖRT AÇ"

Ayrılığın nedeni Cruise'un Rus kız arkadaşının eski kocası Dmitry Tsvetkov'un röportajı. Çiftin yeniden buluşacağı haberinin ardından Tsvetkov, Daily Mail'e konuştu. Tsetkov'un Aralık ayında verdiği bir röportajda Cruise'u uyarması gözden kaçmadı: "Gözünü ve cüzdanını dört aç." Cruise'u öven eski eş, oyuncuyla bir film projesi hakkında konuştuğunu bile söylemişti.

Elsi̇na Khayrova Görsel

Ferdi Tayfur’un kızı Tuğçe Tayfur kaç yaşında, ne iş yapıyor, annesi kim, evli mi? Ferdi Tayfur’un kızı Tuğçe Tayfur kaç yaşında, ne iş yapıyor, annesi kim, evli mi?

Şubat ayında çiftin ayrıldığı açıklandı. Page Six'e göre bu röportaj Cruise'un ekibini kızdırdı. Olanaklar, "Her hafta sürekli gelip bir şeyler söyleyen eski eşiyle uğraşmak istemediler" dedi. Cruise en son sekizinci filminin Görevimiz Tehlike'nin çekimi için Londra'daydı.

Muhabir: BADE ÖNDER