Antalya’nın kangrenli sorununa Başkan Böcek’ten çözüm Antalya’nın kangrenli sorununa Başkan Böcek’ten çözüm

İyi Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nesrin Ünal, Antalya’da gezmedik sokak, sıkılmadık el bırakmıyor. Hafta sonu Konyaaltı sahilini ziyaret eden Ünal, vatandaşla sohbet etti, gençlerle selfi çektirdi. Konyaaltı sahilinin Antalya’nın gerdanlığı olduğunu belirten Ünal, sahildeki işgale deyindi. Ünal, “Konyaaltı sahilinde sosyal tesisleri amacına uygun hale getirip halkımızın hizmetine sunacağız. Sahildeki işgalleri bitirecek, mescit gibi insani ihtiyaçları karşılayacağız” dedi.

48303

BOĞAÇAYI’NDA EROZYONU ÖNLEYECEĞİZ

Ünal’ın ‘sahilde işgali bitireceğiz’ sözleri büyük alkış aldı. 6 km’lik sahilin birilerine peşkeş çekilmesinin doğru olmadığını söyleyen Ünal, “Konyaaltı sahilini herkes eşit oranda kullanmalı” diye konuştu. Ünal erozyonla gündeme gelen Boğaçayı hakkında da konuştu. Ünal, “Boğaçayı projesini elden geçirerek, Konyaaltı Plajı'nın kıyı erozyonu dolayısıyla küçülmesini durduracağız. Yanlış imar planlarında ısrar edilmesi ve yapılaşmanın kontrolsüzlüğü dolayısıyla sahili canlı tutan ve koruyan sedimentlerin taşınması engellendiğinden, Boğaçayı'nı mümkün olduğunca doğal haline dönüştürerek Konyaaltı Sahili'ni koruma yönünde adımlar atacağız” diye konuştu.

İYİ BELEDİYECİLİĞİ ANLATTI

Konyaalti Plaji Modern Sahil

Sahilde güneşleyen vatandaşa İYİ belediyeciliği anlatan İyi Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nesrin Ünal, “Antalya'yı dönüştürerek sadece Türkiye'de değil, dünyada örnek gösterilen bir şehir haline getireceğiz. Ayrıcalıklı bir azınlık oluşturmak için değil, mutlu bir çoğunluk oluşturmak için çalışacağız. Antalya'mızın kaynaklarını yine Antalya'mız için harcayacak ve bireysel rant elde edilmesinin önüne geçeceğiz. Zenginliğimizi paylaşacak, belediye hizmetlerini tabana yayıp in- sanımızın hayatını kolaylaştıracağız. Antalya'yı afaki projelerden ve hamasetten kurtaracağız” şeklinde konuştu.

Kaynak: BÜLTEN