Döşemealtı Meclisi’nin ilk toplantısında encümen ve ihtisas komisyonlarının üyeleri seçildi Döşemealtı Meclisi’nin ilk toplantısında encümen ve ihtisas komisyonlarının üyeleri seçildi

Antalya’da Ak Partili Büyükşehir ve Muratpaşa Belediye Başkan adayları sahadaki çalışmalarına hız verirdi. Muratpaşa’da Ak Parti seçim bürosu açıldı. Antalya’nın ‘Altın Çağı’ başlıyor diye yola çıkan Belediye Başkan adayları, “Yağmur çamur demeden çalınmadık kapı, girilmedik ev bırakmayacağız, yaptığımız çalışmalar ve Kepez’de ortada” dediler. Önceki gün Kırcami bölgesinde seçim ofisi açılış törenine çok fazla sayıda vatandaş katıldı.

Whatsapp Image 2024 02 26 At 12.54.10 (1)

Buradaki törende bir araya gelen Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü ile Ak Parti Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Özdemir Manavoğlu, Ak partililer, mahalle sakinleri ve kalabalık vatandaş topluluğu sevgi gösterileri ile karşılandı. Törende sık sık Altın çağı istiyoruz sloganlarıyla karşılaşan her iki başkan adayı Tütüncü ve Manavoğlu, “Gecemizi gündüzümüze kattık, yağmur çamur demeden Antalya için çalışıyoruz. Antalya’nın Altın çağına girmesine çok az bir zaman kaldı. Oylarınızı bekliyoruz, hizmet bizden. Vatandaşın her türlü sorununu dinliyor ve kayıt altına alıyoruz. Seçildiğimizde tüm sorunları çözeceğiz, hizmeti herkesin ayağına getireceğiz. Çalmadık kapı, girilmedik ev bırakmayacağız, yaptığımız çalışmalar Kepez’de ortada” şeklinde konuştular. 

Kaynak: AYFER ŞİMŞEK