Antalya’da etkinlikler hız kesmeden devam ediyor. Merakla beklenen DJ Burak Yeter konseri için sayılı günler kaldı. 13 Ekim tarihinde Akdeniz Üniversitesi Stadyumu’nda performans sergileyecek olan DJ Burak Yeter’in sahnesine yoğun katılım bekleniyor. Hazırlıkların sürdüğü konser için stat ortasına sahne kurulması planlanırken, konsere getirilecek astronot heykeli ile de Guinness Rekorlar Kitabı’na girilmesi hedefleniyor.

https://antalyaningundemi.com/wp-content/uploads/2023/10/dj-burak-yeter-3-Medium.jpg UÇAN DJ REKOR KIRACAK 1

TÜRKİYE’NİN İLK 360 DJ KONSERİ

DJ Burak Yeter hazırlıklarını sürdürdüğü ‘One Day in Space’ adlı projesine bu konserinde de atıfta bulunacak. Konser hakkında telefonla görüştüğümüz DJ Burak Yeter, “Bu konser projeye bir mesaj içeriyor. En büyük astronot heykeli 8 metre yüksekliğinde, biz 15 metrelik dünyanın en büyük astronot heykelini getiriyoruz” diyerek, Guinness Rekorlar Kitabına girmesini beklediğini söyledi.

https://antalyaningundemi.com/wp-content/uploads/2023/10/dj-burak-yeter-2-Medium.jpg UÇAN DJ REKOR KIRACAK 2

Konserin aynı zamanda Türkiye’nin ilk 360 DJ konseri olacağını söyleyen DJ Burak Yeter, “Bu konser aynı zamanda Türkiye’nin ilk 360 DJ konseri olacak. Geçtiğimiz yıl Akdeniz Üniversitesi Stadyumu’nda yaptığımız konseri 35 bin kişi izlemişti. Bu sayının cuma günü 50 bine ulaşması bekleniyoruz. Ayrıca bu konserde dünyaca ünlü Dimash Qudaibergen sahne alarak 2 şarkı söyleyecek” şeklinde konuştu.

https://antalyaningundemi.com/wp-content/uploads/2023/10/dj-burak-yeter-1-Medium.jpg UÇAN DJ REKOR KIRACAK 3

CANLI PERFORMANS SERGİLEYECEK

Konser için geri sayım devam ederken, DJ Burak Yeter hayranlarının bir merakı da uzay projesi oluyor. Yaklaşık iki yıldır hazırlığı devam eden proje ile DJ Burak Yeter, kapsül ve helyum balonla 55 bin fite kadar çıkarak, 1 saatlik canlı performans sergileyecek. AYŞEGÜL ŞAHİN https://antalyaningundemi.com/ ÖZEL HABER