Yıllar geçtikçe güzelliğinden hiçbir şey kaybetmeyen Anne Hathaway, görünümüyle görsel şölen yaratan ünlü isimlerden biri. Ünlü oyuncu, 2012 yılından bu yana Adam Shulman ile mutlu bir evliliğe sahip. Evliliklerinden Jonathan ve Jack adında iki çocukları var...

Anne Hathaway Dusuk Acıklama

Hathaway yakın zamanda Vanity Fair'e verdiği röportajda hamileliğinden bahsetti. Anne, 'Hamile kalmaya çalışırken hissettiğim acı göz önüne alındığında, hikayenin herkes için bundan çok daha incelikli olduğunu bildiğim halde tamamen mutlu bir şey yayınlamak samimiyetsiz hissettirebilirdi' dedi.

Anne Hathaway

DÜŞÜK YAPTIĞINI ANLATTI

Daha sonra 2015 yışında Broadway gösterisi Grounded'ı sergilerken düşük yaptığını açıkladı. Anne, o anları şu sözlerle anlattı:

Survivor 21 Nisan şarkı yarışması birincisi kim oldu, performansıyla geceye damga vurdu Survivor 21 Nisan şarkı yarışması birincisi kim oldu, performansıyla geceye damga vurdu

Anne Hathaway Dusuk

“Sahnede her şey yolundaymış gibi davranırken bunu içimde tutmak çok zordu. Aksi halde gerçekçi olmak zorundaydım. İşler benim için iyi gitmediğinde, bunun diğer tarafında olduğum için kız kardeşlerimin de bilmesini istedim. Her zaman zarif olmak zorunda değilsiniz. Sizi hissediyorum. Bir şeyi bu kadar çok istemek ve bir şeyleri yanlış yapıp yapmadığınızı merak etmek gerçekten zor. Kalbimi kıran, aklımı başımdan alan ve bana umut veren şey, üç yıl boyunca neredeyse her gün, bir kadının gözyaşları içinde bana gelmesi ve ona sarılmamdı. Çünkü o da bu acıyı taşıyordu ve bu acı artık sadece onun değildi.”

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN