Spor severlerin merakla beklediği 31 Mat seçimlerin ardından yaşanan olaylar sebebiyle Vanspor ve Ankaraspor arasında oynanacak olan maç 2.lig karşılaşması ertelendi. Van'da yaşanan son olaylardan sonra Vanspor ve Ankaraspor arasında gerçekleşecek olan maçın tarihi değiştirildi. İşte Vanspor ve Ankaraspor arasında ertelenen maç hakkında detaylar...

CANLI İZLE Galatasaray-Pendik ŞİFRESİZ Taraftarium, İdman TV, Taraftarium24, Justin TV YAN EKRAN LİNKİ, kesintisiz nereden izlenir CANLI İZLE Galatasaray-Pendik ŞİFRESİZ Taraftarium, İdman TV, Taraftarium24, Justin TV YAN EKRAN LİNKİ, kesintisiz nereden izlenir

Ankaraspor Vanspor

SEÇİM SONRASI

31 Mart 2024 yerel yönetim seçimlerinin ardından Adalet Bakanlığı'nın DEM partisi adayı Abdullah Zeydan'ın yasaklı haklarının kaldırılmasına itiraz etmesi üzerine Van'da gerginlik yaşandı ve yaşanan olaylar sebebiyle güvenlik endişeleri nedeniyle Ankaraspor ve Vanspor maçı ertelendi.

Vanspor Ankaraspor

VANSPOR-ANKARASPOR MAÇI ERTELENDI MI?

Van'da, Van Büyükşehir Belediye Başkanı Abdullah Zeydan'ın imtiyazlı haklarının bakanlığın itirazı nedeniyle geri alınmasının ardından 3 Nisan Çarşamba günü saat 15.00'te çıkan olaylarla ilgili.

Ankaraspor Takım

Adalet, seçimlere 2 gün kala,  Ak Parti adayı Abdulahat Arvas'a bölgenin belediye başkanlığı belgesi verilmesi kararını aldı.

Muhabir: BADE ÖNDER