Türk futbolunun tanınmış isimlerinden Volkan Demirel, eşi Zeynep Demirel ile 2010 yılında nikah masasına oturmuş, çiftin bu evliliklerinden Yade ve Yeda adını verdikleri iki kız çocuğu olmuştu. On dört yıldır mutlu bir evlilik sürdüren ikili, birbirlerine olan aşklarını objektifler karşısında sık sık dile getiriyorlardı. Ancak geçtiğimiz günlerde beklenmedik bir gelişme yaşandı. Zeynep Demirel'in Volkan Demirel ile 14 yıl süren evliliğini sonlandırmak için boşanma davası açtığı öğrenildi. 

Whatsapp Image 2024 05 20 At 11.12.24 (Small)

Murat Övüç Evli Mi? Eşi Kim? Oğlu Kimdir? Murat Övüç Nereli? Kaç Yaşında? Askerlik Yaptı Mı? Murat Övüç Evli Mi? Eşi Kim? Oğlu Kimdir? Murat Övüç Nereli? Kaç Yaşında? Askerlik Yaptı Mı?

BOŞANMAMAK İÇİN KENDİSİNE ÇOK ŞANS VERMİŞ

Sabah'tan Bülent Cankurt'un haberine göre, Volkan Demirel 14 yıldır doludizgin aşk yaşadığı, Zeynep Demirel boşanıyor. Çiftin ayrılık kararının ardından ortaya atılan bazı iddialara göre, Zeynep Demirel'in aslında daha önce boşanmak istediği ancak Hatay depreminin ardından evliliğinindeki problemleri düzeltmeye çalıştığı düzeltemeyince de mahkemeye başvurduğu öğrenildi.

Whatsapp Image 2024 05 20 At 11.12.25 (Small)

ZEYNEP DEMİREL KİMDİR?

Zeynep Kübra Sever Demirel, 9 Temmuz 1989 tarihinde İstanbul'da doğdu. Henüz 12 yaşındayken ailesi ile birlikte Belçika’ya taşınan güzel, Volkan Demirel ile evlenene dek yaşamını Belçika'da sürdürdü. 2009 Miss Belçika güzellik yarışmasında birinciliğe lâyık görüldü. Ardından, Seksenler dizisinde "Amelie" karakterini canlandırdı. Zeynep Kübra Sever'in 21 Eylül 2010'da Volkan Demirel ile olan düğününe Fatih - Fulya Terim çiftinden, Acun Ilıcalı'ya, Arda Turan'dan, Sinem Kobal'a, Emre - Tuğba Belözoğlu'dan ve Selçuk Şahin'e kadar spor ve sanat camiasından bir çok ünlü isim katılmıştı.

Muhabir: STAJYER MUHABİR REMZİYE KAYA