Galatasaray’ın yıldız futbolcusu Mauro Icardi yeşil sahalardaki performansı kadar özel hayatıyla da gündem oluyor. Başarılı futbolcunun eşi Wanda Nara ile olan ilişkisi sık sık haberlere konu oluyor. Bu nedenle Wanda Nara’nın hayatı da yakından takip ediliyor.

Son zamanlarda ise Wanda Nara kaç çocuğu var sorusuna cevap aranıyor. Biz de başta bu soru olmak üzere Wanda Nara hakkında merak edilenleri araştırdık.

Wanda Nara Kac Cocugu Var 20

Wanda Nara Kaç Çocuğu Var?

Galatasaray’ın dünyaca ünlü golcüsü Mauro Icardi yaptığı her hareketle gündem oluyor. Yıldız futbolcunun özellikle eşiyle olan ilişkisi magazin sayfalarından eksik olmuyor.

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Wanda Nara’nın da yaptığı her paylaşım ses getiriyor. Bu yüzden birçok kişi Arjantinli golcünün eşi hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak istiyor.

Wanda Nara hakkında en çok merak edilen konulardan birisi kaç çocuğunun olduğudur. Daha önce iki kez dünyaevine giren Arjantinli güzel hakkında Wanda Nara kaç çocuğu var diye merak ediliyor.

Mauro Icardi ile evlenmeden önce yıldız futbolcunun takım arkadaşı Maxi Lopez ile evli olan Wanda Nara’nın bu evlilikten üç çocuğu oldu.

2008 ile 2013 yılları arasında evli kalan Maxi Lopez ve Wanda Nara çiftinin çocuklarının isimleri şu şekildedir:

  • Valentino Gastón López Nara (25 Ocak 2009)
  • Constantino López Nara (18 Aralık 2010)
  • Benedicto López Nara (20 Şubat 2012)

Wanda Nara, 2013 yılında Maxi Lopez’den boşandıktan sonra kısa bir süre sonra 2014 yılında Mauro Icardi ile dünyaevine girdi.

Yaklaşık 10 yıldır birlikte olan çiftin iki kızı oldu. İlk kızları Francesca Icardi Nara, 19 Ocak 2015’te doğdu. İkinci kızları Isabella Icardi Nara ise 27 Ekim 2016 tarihinde dünyaya geldi.

Özetle, Wanda Nara’nın Maxi Lopez’den üç ve Mauro Icardi’den iki olmak üzere toplamda beş çocuğu vardır.

Cemre Baysel Kimdir? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim? Cemre Baysel Kimdir? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim?

Wanda Nara Kac Cocugu Var 22

Wanda Nara Eski Eşi Kim?

Daha önce iki kez evlenen Wanda Nara’nın ilk eşi merak konusu oluyor. Arjantinli güzel ilk evliliğini 2008 yılında ünlü futbolcu Maxi Lopez ile yaptı.

Beş yıl evli kalan çift, 2013 yılında boşandı.

Wanda Nara Çocukları Kimden?

Wanda Nara kaç çocuğu var sorusuna cevap bulanlar Arjantinli güzelin çocuklarının kimden olduğunu da öğrenmek istiyor.

2008-2013 yılları arasında Maxi Lopez ile evli olan Wanda Nara’nın bu evlilikten Valentino Gastón López Nara, Constantino López Nara ve Benedicto López Nara adlarında üç çocuğu oldu.

Wanda Nara’nın 2014 yılında evlendiği Mauro Icardi’den de Francesca Icardi Nara ve Isabella Icardi Nara adlarında iki çocuğu oldu.

Wanda Nara Kac Cocugu Var 19

Maxi Lopez Kimdir?

Wanda Nara kaç çocuğu var sorusunu cevapladıktan sonra ünlü güzelin ilk eşi Maxi Lopez’in kim olduğuna kısaca bakalım.

Mauro Icardi’nin milli takım ve Samprodia’dan takım arkadaşı olan Maxi Lopez, 3 Nisan 1984’te Arjantin’in başkenti Buenos Aires’te dünyaya geldi. Futbola ülkesinin en büyük kulüplerinden biri olan River Plate altyapısında başladı. 1 Ocak 2001 tarihinde as takımın maçlarında süre almaya başladı.

25 Ocak 2005’te 6 milyon 500 bin avroya Barcelona’ya transfer oldu. Daha sonra Mallorca, FK Moskova, Sampdoria ve Milan gibi takımlarda oynadı. 2020-2021 sezonunda İtalya Seri C takımlarından Sambenedettese’de oynadıktan sonra futbolu bıraktı.

Wanda Nara Kaç Evlilik Yaptı?

Galatasaray’ın ünlü futbolcusu Mauro Icardi’nin eşi Wanda Nara daha önce iki evlilik yaptı.

Wanda Nara, ilk evliliğini 2008 yılında Arjantinli futbolcu Maxi Lopez ile yaptı. 2013 yılında eşinden ayrıldıktan sonra Mauro Icardi ile evlendi.

Wanda Nara Kac Cocugu Var 15

Icardi Çocukları Üvey Mi?

Mauro Icardi ile Wanda Nara’nın toplamda beş çocuğu var. Çiftin çocuklarından üç tanesi Wanda Nara’nın Maxi Lopez ile olan evliliğindendir.

Diğer bir deyişle Mauro Icardi’nin beş çocuğundan üçü üveydir.

Wanda Nara Kac Cocugu Var 25

Wanda Nara Çocukları Kaç Yaşında?

Wanda Nara’nın üçü Maxi Lopez’den ve ikisi Mauro Icardi’den olmak üzere toplamda beş çocuğu var.

Çocuklarının kaç yaşında olduğuna bakalım:

  • İlk çocuğu olan Valentino Gastón López Nara, 25 Ocak 2009’da doğdu. Şu anda 15 yaşındadır.
  • İkinci çocuğu olan Constantino López Nara, 18 Aralık 2010 tarihinde dünyaya geldi. Şu anda 13 yaşındadır.
  • Wanda Nara ile Maxi Lopez çiftinin üçüncü çocuğu Benedicto López Nara, 20 Şubat 2012’de doğdu. Şu anda 12 yaşındadır.
  • Wanda Nara’nın Mauro Icardi’den ilk çocuğu olan Francesca Icardi Nara, 19 Ocak 2015’te doğdu. Şu anda dokuz yaşındadır.
  • Çiftin ikinci kızları Isabella Icardi Nara ise 27 Ekim 2016 tarihinde dünyaya geldi. Şu anda yedi yaşındadır.

Galatasaray’ın yıldız futbolcusu Mauro Icardi’nin eşi hakkında Wanda Nara kaç çocuğu var sorusu başta olmak üzere merak edilenleri cevapladık.

Kaynak: HABER MERKEZİ