31 Mart Pazar günü televizyon izleyicileri için özellikle dizi tutkunları merakla akşamın programlarını araştırıyor. Ancak, bazı dizilerin seçim günü neden yayınlanmadığı da merak konusu. ATV ekranlarında yayınlanan ve büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Yaban Çiçekleri dizisinin de bu akşam yayınlanıp yayınlanmayacağı izleyiciler tarafından sorgulanıyor.

YABAN ÇİÇEKLERİ NEDEN TV’DE YOK?

Seçim günlerinde, televizyon kanalları genellikle seçim sonuçlarını ve analizlerini yayınlamaya odaklanırken, bazı program ve dizilerin yayın saati değişebiliyor veya o gün yayınlanmayabiliyor. ATV'nin sevilen dizisi Yaban Çiçekleri de bu akşam ekrana gelip gelmeyeceği merak konusu oldu. Dizinin takipçileri merakla bekledikleri Yaban Çiçekleri dizisi yerel seçilerden dolayı akşam ekranlarda yayınlanmayacak.

Berfu Yenenler kaç yaşında, aslen nereli, ne iş yapıyor, evli mi, çocuğu var mı, instagram hesabı Berfu Yenenler kaç yaşında, aslen nereli, ne iş yapıyor, evli mi, çocuğu var mı, instagram hesabı

Yaban Cicekleri Dizisinin Konusu Ne Kadrosunda Kimler Var Ne Zaman Yayinlanacak Kbm2

ATV DE HANGİ YAYIN VAR?

31 Mart Pazar günü ATV yayın akışında Yaban Çiçekleri yerine özel bir program olan Yerel Seçim 2024 bulunuyor. Bu programda, seçim sonuçları ve ilgili analizler detaylı bir şekilde ele alınacak. Ayrıca, gece geç saatlerde Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu'nun sunumuyla "Sahur" programı da izleyicilerle buluşacak. Bu nedenle, Yaban Çiçekleri dizisinin seçim gününde yayınlanıp yayınlanmayacağı merak edilirken, ATV'nin özel seçim programına odaklanılması bekleniyor.

Muhabir: Stajyer Muhabir Abdulrezzak Kılıç