Yaman Ali'nin sürpriz bir şekilde babası Güven'in başka bir oğlu olduğunu öğrenmesi, yeni gelen Deniz ile yaşadığı gerginlikler ve yapılan hataların sonucunda sokaklara dönüşü izleyicileri meraklandırıyor. Dedesi Eşref Ali Soysalan'ın vasiyetiyle ilgili ortaya çıkan detaylar, Yaman'ı büyük kararlar almaya zorluyor ve kardeşlerinin kaderi onun ellerine bırakılıyor.

Img 3713 Otjo

Mabel Matiz Gerçek İsmi Nedir? Mesleği Nedir? Mabel Matiz Kaç Yaşında? Türk Mü? Kökeni Ne? Mabel Matiz Gerçek İsmi Nedir? Mesleği Nedir? Mabel Matiz Kaç Yaşında? Türk Mü? Kökeni Ne?

FRAGMAN İÇİN TIKLAYINIZ

Diğer tarafta, Serhan'ın oyunlarıyla köşeye sıkışan Neslihan'ın zor durumu, Güven ve Özge'nin evliliğini etkileyecek önemli gelişmelere yol açıyor. Miras meseleleriyle çalkalanan Soysalanlar ailesindeki gerilimler artarken, Asi'nin Alaz'ın sadakatini sorgulaması dikkat çekiyor.

Rüya ise duygusal olarak zorlu bir süreçten geçerken, Deniz'in yardım teklifinin arkasındaki amaçları anlayamamış ve manipülasyona maruz kalmıştır. Yaman Ali'nin yeni kardeş bulduğunu sanırken aslında en büyük düşmanıyla mücadele etmek zorunda olduğunu fark eder. Yabani dizisinin heyecan dolu yeni bölümü, 27 Şubat Salı akşamı saat 20.00'de NOW TV'de izleyicilerle buluşacak!

Kaynak: Stajyer Muhabir/Abdülsamet Fikirdanış