Yalı Çapkını dizisinin son bölümlerinde heyecan doruktaydı. Dizide son dönemlerde Seyran ile Ferit arasındaki gelişmeler hayranlarını sevindirdi. Aralarını düzelten ikili evliliklerini kurtarmak için çabalamaya başladı. Bu süreçte Halis Korhan ile Hattuç’un sürpriz evliliği samimi anlar yarattı.

0X0 Yali Capkini 64 Bolum Bekleniyor Iyi Ki Karsima Cikmissin Antep Fistigi Star Tv Ile Yali Capkini Yeni Bolum Ca 1711723905356

YALI ÇAPKINI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yalı Çapkını'nın son bölümünde; Hatice çeyizinin gelmediğini görünce Ferit'e kızar. Hattuç çeyiz meselesine müdahale ederken; Ferit ve Seyran çifti, Abidin ve Ayşen ile birlikte tekneyle denize açılmaya karar verdi.

Bu sırada anne olabilmek için hızlı davranması gerektiğini öğrenen İfakat çok üzüldü. Kazım ise Zerrin'le alışverişe çıktı.

Ferit evden çıkarken Doruk'un villaya geldiğini görür ve Abidin'i onun hakkında uyarır; Akın ayrıca annesine spor antrenörünün villaya girdiğini söyledi. Pelin'in evinden ayrılmaya hazırlanan Kaya, hiçbir şeyi doğru yapmadıklarını söylerken Pelin de onunla birlikte olmak istediğini ifade etti.

Yali Capkini 20 Yc F M Cover

“ONLARIN SOYADI KORHAN OLMAYACAK”

Kaya, Suna ile evlilikleri hakkında konuştu. Kaya, Onu sevmeyen bir kadınla ömrünü geçirmek istemediğini söyledi ve şöyle konuştu: "Ben çocuklarım olsun istiyorum. Ama senin benden çocuk sahibi olma fikrin hiç değişmeyecek. Çünkü onların soyadı Korhan olmayacak"

0X0 Yali Capkini 46 Bolum Izle Star Tv Suna Ve Kaya Sozleniyor 1700233463026

Seyran ise son yaşananlardan sonra soluğu Pelin’in yanında aldı. Pelin’e "Ablama bulaşmayacaksın. Kaya'dan da ailemizden de uzak duracaksın. Korhanlar benim ailem, bundan sonra ben ve çocuklarım olacak" dedi. Bunun üzerine Pelin de "O kadar emin olma, Ferit'in çocuğu olabilseydi ben bu zamana kadar hamile kalmaz mıydım sence?" dedi

Pfuu Ihh I5K G Q N295 Bw

“FERİT’E ZATEN GÜVENMİŞTİM”

Bunun üzerine Seyran, Pelin’in boğazına yapışarak "Hayatımızdan çıkmazsan seni bitiririm. Ferit'e zaten güvenmiştim, teyit ettiğin için teşekkür ederim

Td Ua O Yw2 0Yx9 Y C X 4 U Y Z A

GELİNİM MUTFAKTA İSİM KİM 19 NİSAN || Gelinim Mutfakta puan durumu, bilezikleri kazanan kim oldu? GELİNİM MUTFAKTA İSİM KİM 19 NİSAN || Gelinim Mutfakta puan durumu, bilezikleri kazanan kim oldu?

Halis ile Hattuç’un düğününün ardından odaya çıkan Seyran, Hatice’nin çığlıkları ile yanına koştu. Yatakta olan kanlı koç başı herkesi korkuttu. Halis Korhan’ın, Ferit’e uzattığı notta  "Evliliğiniz hayırlı olsun. Kurbanınızı kestik, gerisi evlatlarınızın, torunlarınızın başına...” yazması ortamda gerilim yaşattı.

Muhabir: EBRU ÇETİNKAYA