Yalı Çapkını dizisine devam ederken diziyle ilgili sürpriz bir ayrılık iddiasıyla ilgili kamera arkası konuşmaları başladı. Görünüşe göre dizinin sevilen karakterlerinden biri yakın zamanda diziye veda edecek. Bu haber dizinin hayranlarını  şaşırttı. Ancak hangi karakterin ayrılacağı konusunda henüz net bir bilgi  yok. İşte bu konu hakkında bilgiler...

Disneyplus’tan dizi ve film tutkunlarına müjde! Yeni dizi ve filmler eklendi Disneyplus’tan dizi ve film tutkunlarına müjde! Yeni dizi ve filmler eklendi

SÜPRİZ İDDİA

İddialara göre Pelin karakterini canlandıran Buçe Buse Kahraman diziden ayrılıyor. Güzel oyuncu bu iddialarla ilgili henüz net bir açıklama yapmasa da izleyicilerin merakı her geçen gün daha fazla artıyor. Eğer bu iddialar doğru ise dizinin gelecek bölümlerinde neler bekleyebiliriz? Buçe Buse Kahraman'ın ayrılacağı kesin olursa dizinin hikayesinde ne gibi değişiklikler olacak? Tüm bu soruların yanıtları ilerleyen bölümlerde netleşecek.

Buçe Buse

SEYİRCİ NELER DİYOR?

Buçe Buse Kahraman'ın ayrılık iddiaları Yalı Çapkını taraftarlarında endişe ve merak uyandırdı. Kamuoyu bu ayrılığın dizinin hikayesine ve diğer karakterlere nasıl bir etkisi olacağını merak ediyor. Öte yandan böyle bir gelişmeyle hikayenin tamamen değişeceği de söyleniyor.

yalı capkını-2

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Yalı Çapkını'nın son bölümünde Ferit ve Seyran'ın arasındaki buzlar erimeye başladı. Ancak Seyran'a göre çözülmesi gereken sorunlar var. Halis Ağa'nın Hattuç'la evleneceğini açıklaması evde patlama etkisi yaratır. Ancak evlenirse evdeki gücünü kaybedeceğinden korkarak karanlık planlar yapmaya başlar. Halis Ağa ve Hattuç, geçmişte kaçırdıkları güzel günlerin telafisi umuduyla düğün sürecinin tam ilerlemesini ister.Ferit, Seyran'a  sevgisini her fırsatta göstererek  desteklemeye devam ediyor. Pelin ve Kaya arasında  beklenmedik olaylar yaşanır.

Muhabir: BADE ÖNDER