Star TV'nin sevilen dizisi Yan Oda, beklenmedik bir kararla yayından kaldırıldı. Başrollerini Şevval Sam, Caner Cindoruk, Nazan Kesal ve Onur Seyit Yaran'ın paylaştığı dizi, dün akşam ekrana gelen 4. bölümüyle birlikte final yaparak izleyicilerle vedalaştı.

DİZİ YAYINDAN KALDIRILDI

Yapımını OGM Pictures'ın üstlendiği ve Onur Güvenatam'ın yapımcılığını üstlendiği Yan Oda dizisi, kısa süren ekran macerasını dün akşam yayınlanan bölümüyle sonlandırdı. Dizinin son bölümü, planlanan final bölümü çekilmeden önce yayından kaldırılma kararıyla geldi.

Yan Oda Dizisi Ne Zaman Yayinlanacak Resim.jpeg

REYTİNG SONUCU BEKLENTİYİ KARŞILAMDI

Dizinin ilk bölümünden itibaren beklenen reytingleri yakalayamaması, final kararında etkili oldu. Son bölümün de düşük reyting alması üzerine dizi, final bölümü çekilmeden sona erdirildi. Şevval Sam, Caner Cindoruk, Nazan Kesal ve Onur Seyit Yaran gibi usta oyuncuların performansıyla dikkat çeken dizi, izleyicileriyle vedalaşırken hayranları üzüntüye boğuldu.

Survivor 2024 şarkı yarışması birincisi bakın kim oldu, Aleyna yarışma dışında kaldı Survivor 2024 şarkı yarışması birincisi bakın kim oldu, Aleyna yarışma dışında kaldı

Yan Oda Resim

STAR TV’DE PEŞ PEŞE FİNAL

Yan Oda'nın yanı sıra Star TV'de yayınlanan diğer diziler Ömer ve Sakla Beni de final yapma kararı aldı. Perşembe akşamları yayınlanan ve Uraz Kaygılaroğlu, Cemre Baysel ve Asude Kalebek'in başrollerini paylaştığı Ömer, 54. bölümle ekran macerasını noktalayacak. Pazartesi akşamları izleyiciyle buluşan ve Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır, Barış Falay ve Merve Dizdar'ın başrollerini üstlendiği Sakla Beni dizisi ise 26. bölümle final yapacak.

Muhabir: Stajyer Muhabir Abdulrezzak Kılıç