Oyuncu kadrosunda; Şevval Sam, Caner Cindoruk, Nazan Kesal, Onur Seyit Yaran, Derya Pınar Ak, Derya Karadaş ve Bülent Polat gibi isimleri buluşturan Yan Oda dizisinin 30 Mart Cumartesi gübü 4.bölümü yayınlanmıştı. Cumartesi akşamları Star TV ekranlarında yayınlanan Yan Oda’nın ekran ömrü çok kısa sürdü.

Yan Oda2

Bir türlü istediği başarıya ulaşamayan OGM yapım imzalı dizi, dördüncü bölümünde düşük reyting alması sebebiyle ekranlara veda etti. Dizi için final bölümünün dahi çekilmemesi izleyiciyi şaşkınlığa uğrattı. Peki, Yan Oda 4.bölümde neler oldu? Yan Oda final bölümünde neler yaşandı? Gelin birlikte bakalım…

Yan Oda4

YAN ODA FİNAL BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Nurcihan'ın Taylan'ı tahrik ettiğine, ayarttığına yönelik söylemleri Şelale üzerinde büyük bir etki bırakır. Torununun böylesine büyük bir ithamla karşı karşıya kalması Cevale'yi son derece öfkelendirir. Taylan, gerçek durumu dile getirmeye çalışır. Fikret'in Şelale'ye destek çıkması Nurcihan'ı hayal kırıklığına uğratır. Durumdan hoşnut olmayan Sevgi, Şelale'yi Taylan'dan uzak durması konusunda uyarır. Taylan özür dilese de, Şelale’den öfkeli bir geri dönüş alır.

Yan Oda3

Survivor'da üçüncü eleme adayında Berna çıldırdı, o anlar konseye damgasını vurdu Survivor'da üçüncü eleme adayında Berna çıldırdı, o anlar konseye damgasını vurdu

Fikret'in Sevgi'ye dair şüpheleri hala çözülmemiştir. Sevgi'yi huzursuz etmek isteyen Nurcihan, Sümer'i işin içine dahil eder. Şelale ve Taylan, ev halkının gözünde kendilerini aklayabilmek için bir adım atmaya karar verirler. Aralarındaki tartışma sürse de, birbirleriyle yakınlaşmaya başlarlar ve bir plan yaparlar. Güven konusunda sorun yaşayan Fikret ise, kendisini oldukça zorlayan bir gelişmeyle karşı karşıya kalır.

Muhabir: STAJYER MUHABİR REMZİYE KAYA