Caner Cindoruk genç yeteneğin performansı ve kalitesinden çok etkilenirken, Mina Koyuncular da sette deneyimli bir oyuncunun kendisine eşlik etmesinden büyük mutluluk duyduğu söyleniyor. Görünen o ki bu rehberlik zamanla aşka dönüşmüş.

Mina Koyuncular

Disneyplus’tan dizi ve film tutkunlarına müjde! Yeni dizi ve filmler eklendi Disneyplus’tan dizi ve film tutkunlarına müjde! Yeni dizi ve filmler eklendi

Ancak Caner Cindoruk'un dizide kızını canlandıran oyuncu ile anılmasının yapımı olumsuz etki yapacağını düşündüğü için ilişkiyi gizlemek istediği söyleniyor. Hayranlarının buna nasıl tepki vereceği de merak konusu... Caner Cindoruk ile Mina Koyuncular arasındaki ilişkinin ne ölçüde gelişeceğini önümüzdeki günlerde belli olacak.  

Caner Cindoruk

MINA KOYUNCULAR KİMDİR?

Asıl adı Amina Eylül Koyuncular olan ünlü oyuncu 1995 yılında İstanbul'da doğmuştur. Uzun süredir İstanbul'da yaşayan Koyuncular oyunculuğa lisede başladı. Küçük yaşta oyunculuğa başlayan Mina Koyuncular, 2019- 2020 yıllarında ATV'de yayınlanan Focus Film'in 'Beni Bırakma' adlı dizisinde rol aldı. Bu dizide Leyla karakteriyle adını duyurmayı başardı. 2021 yılında ATV'de yayınlanan YS Yapım dizisi İkimizin Sırrı'nda Gonca karakterini canlandırdı. Show TV'de yayınlanan Maviye Sürgün adlı yeni dizide Azra Tarhun karakterini canlandıran oyuncu, birçok farklı projede yer aldı.

Mina Koyuncular Kim

İlk televizyon oyunculuk deneyimini İkizi Yerine dizisiyle yaşadı ve dizide Gonca karakteriyle kamera karşısına geçti. 2023 yılında Damla Sönmez, Caner Cindoruk ve Serkan Altunorak'ın başrollerini paylaştığı Maviye Sürgün dizisinde kamera karşısına geçerek Azra karakterini canlandırdı. Dizide Name Önal, Yaman Arslan, Berkan Bulut, Gökşen Ateş gibi isimler de rol aldı.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN