Kanal D ekranlarının sevilerek takip edilen Yargı dizisinin final bölümü için geri sayım başladı. Kanal D ekranlarının reyting rekortmeni dizisinde heyecan zirveye taşındı. Yayınlanan son bölümde yaşanan olaylarla birlikte heyecanın tavan yaptığı dizide final bölümünde ise nelerin yaşanacağı merak konusu oldu. Yayınlandığı ilk bölümden itibaren seyircinin ilgisini çekmeyi başaran dizide olaylar durulmak bilmemişti. Bir olayın bitip diğer olayın başladığı dizide duygusal sahnelerinde yaşanmasıyla birçok bölümde gözyaşları sel olmuştu.

Yargi Tugce Efe Dugun (Small)

3 sezon boyunca ekranlarda kalan dizide oyuncuların da performansı ile reyting rekorları kırılmıştı. Birçok bölümünde yaşanan olaylar ise sosyal medyada gündem olmuştu. İlgi çekici konusu ile seyircinin ilgisini çekmeyi başaran dizinin bu hafta final bölümü yayınlanacak. 26 Mayıs Pazar günü yayınlanacak olan final bölümünün nerede yayınlanacağı ise merak konusu oldu.

Yargi Mercan Ilgaz (Small)

Voleybolcu İlkin Aydın Kimdir? Boyu Kaç? Kaç Yaşında? Nereli? Voleybolcu İlkin Aydın Kimdir? Boyu Kaç? Kaç Yaşında? Nereli?

YARGI DİZİSİNİN SON BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Yargı dizisinin pazar akşamı yayınlanan 94. Bölümünde ekipler Nevzat’ı yakalar. Ilgaz ise yüzerek kurtulur. Efe ve Tuğçe ise evlendi. Ceylin ve Ilgaz Muğla’ya taşınarak yeni bir hayata başlamak için adım attı. Ancak yeni taşındıkları evde cesetle karşılaşınca Ceylin lanetlendiklerini düşünmeye başladı.

Yargi Mercan Ceylin (Small)

Öte yandan Tuğçe babasını arayarak Nevzat’ın takıntılı olan bir ritüelinin olduğunu ve cenazeleri sırayla teslim aldığını anlattı. Eren ise eve gelerek kontrol ederek Nevzat’ın eve tekrar döneceğini anladı. Tüm bunların ardından Eren, Oktay’ın cesedini bırakmayı teklif etti. Herkes bu fikri onaylayınca cesedi bıraktılar. Yekta hasta yatağında yatarken Ilgaz’ın kaçırılma haberini aldı. Bu haberin üzerine Yekta zor zapt edildi. Yeliz eşini öldürme suçundan, avukatı ise suça yardım ve yatak etmekten ekipler tarafından gözaltına alındı.

Yargi Ilgaz Kurtulacak Mi (Small)

ILGAZ BULUNDU

Ilgaz ise kayalıklara sürterek ellerindeki iplerden kurtulmayı başardı. Uzaktan geçen yük gemisine sesini duyuramayınca çözümü yüzmekte bulan Ilgaz, kıyafetlerini çıkararak yüzmeye başladı. Ceylin, Eren ve İclal ise tahmin yürüterek Ilgaz’ın ıssız bir adaya bırakılabileceğini düşündü. İclal, Ilgaz’ın ‘Hayırsız ada’ olarak bilinen Sivri Ada’da olabileceğini söylemesi üzerine ekipler adada arama yapmaya başladı. Ekipler, adada Ilgaz’ın kanlı iplerini buldukları anda Ceylin’e gelen telefonla Ilgaz’ın hastanede olduğu öğrenildi. Bu haber ile herkes hastaneye akın etti. Yoğun bakım ünitesinde bulunan Ilgaz, tedbir amaçlı geceyi hastanede geçirmek zorunda kaldı.

Yargi Ilgaz Deni (Small)

YARGI’NIN FİNAL BÖLÜMÜ NEREDE YAYINLANACAK?

Yargı dizisi 26 Mayıs Pazar akşamı final bölümü ile ekranlara gelecek. Büyük final bölümü İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Seyircili gösterim yapılacak olan 95. Bölümün bütün gelirleri ise Türk Eğitim Vakfı’na bağışlanacak.

Yargi 94 Bolum Ilgaz Kacirildi (Small)

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN