Antalyaspor’dan gideceği konuşulan Alex de Souza’nın hayranları kampa akın etti Antalyaspor’dan gideceği konuşulan Alex de Souza’nın hayranları kampa akın etti

Süper Lig’te takımlar yeni sezon yapılanmalarına 24 Haziran’da başlayan yaz transfer dönemiyle resmen başladı. Ekipler çeşitli hamlelerle kadrolarını güçlendirirken, Antalyaspor ise transfer yasağını henüz kaldıramamasından dolayı kadrosunu güçlendirmek bir yana her geçen gün takımdan ayrılan futbolcularla gücünü kaybediyor.

BAŞKAN YASAĞI KALDIRACAĞIZ DEMİŞTİ

Antalyaspor Başkanı Sinan Boztepe, geçtiğimiz ayın sonunda düzenlenen Antalyaspor’un yeni teknik patronu Alex de Souza’nın imza töreninde, basın mensuplarının transfer yasağı ile ilgili sorusuna “Temmuz’un ilk haftası transfer dönemi başlıyor. Transfer dönemi başlamadan engeli kaldıracağız. Bununla ilgili ön çalışmalarımızı yapıyoruz” cevabını vermişti.

Antalyaspor Transfer (1) (Small)-1

 Antalyaspor taraftarları transfer dönemi başlamadan transfer yasağını kaldıramayan yönetime tepkilerini sosyal medya üzerinden dile getirirken, en azından temmuzun ilk haftası bu yasağın kalkmasını ve önümüzdeki sezon için güzel bir kadro oluşturulmasını istiyor.

YASAK KALKMAZSA ALEX GİDER

Antalyaspor Transfer (3) (Small)-1

Geçtiğimiz ay Antalyaspor ile teknik direktörlük görevinde anlaşmaya varan Brezilyalı teknik adam Alex de Souza’nın sözleşmesindeki tek taraflı fesih maddesi gündeme bomba gibi düşmüştü. Alex de Sozua’nın sözleşmesinde yer alan tek taraflı fesih maddesinde, eğer Antalyaspor yönetimi transfer engelini kaldıramazsa Alex de Sozua’nın tek taraflı fesih hakkı bulunuyor.

Muhabir: Stajyer Muhabir Samet Fikirdanış