Konyaaltı Belediye Başkanı Cem Kotan söz verdiği çocukla futbol oynayarak sahaya indi. Yerel seçimler öncesi yaptığı ziyaretlerden birinde karşılaştığı Baran’ın talebine olumlu yanıt vererek belediye başkanı olduktan sonra kendileri ile bir futbol sahasında bir araya geleceğini ve futbol oynayacağını söyleyen Konyaaltı Belediye Başkanı Cem Kotan, çocuklara verdiği sözü yerine getirdi.

Mersin-Antalya yolundaki kazaya acılı anne isyan etti Mersin-Antalya yolundaki kazaya acılı anne isyan etti

Cem Kotan Futbol (3)

3-3’LÜK SKORLA MAÇ BİTTİ

Toros Mahallesi’nde yer alan Toros Stadı’nda 15’er dakikalık iki devre halinde gerçekleşen mücadelenin normal süresi 3-3’lük skorla biterken, karşılaşmanın galibini seri penaltı atışları belirledi. Başkan Kotan, seri penaltı atışları sırasında karşılaşmanın hakemliğini de yaparken, maç sonunda çocuklara gazoz ikram etti.

Cem Kotan Futbol (2)

ÇOCUKLARA GAZOZ ISMARLADI

Seçim sürecinde verdiği sözlerden birini daha yerine getirmiş olmaktan duyduğu memnuniyeti ifade eden Konyaaltı Belediye Başkanı Cem Kotan, "Belediye başkan adaylığım döneminde yaptığımız çalışmalar esnasında Baran’la karşılaştık.

Cem Kotan Futbol (1)

Baran bana seçildikten sonra bir futbol maçı yapar mıyız diye sordu. Ben de o gün kendisine söz vermiştim. 19 Mayıs haftasında bu sözümüzü yerine getirdik. Baran ve arkadaşlarıyla bir araya gelerek maçımızı yaptık. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun. Atatürk’ün izinden gitmeye devam edeceğiz" diye konuştu. İHA

Kaynak: İHA