Son zamanların en iyi çıkışını yakalayan Çağan Şengül, kariyer basamaklarını art arda çıkmaya devam ediyor. Yangın albümü ile adını milyonlara duyurmayı başaran Çağan Şengül, Emre Aydın, Ados, Cem Adrian, Mavi Gri, Pera gibi isimlerle yaptığı düetler ile adından söz ettiriyor. Seslendirdiği ve yazdığı şarkılar ile geniş kitlelere hitap etmeye son hız devam eden Çağan Şengül, hayranları ile buluşmaya devam ediyor.

Cagan Sengul Antalya Konser

Sahne performansı ile hayranlarını coşturan Şengül, nefes kesici şarkıları ve konserleri ile adından söz ettiren sanatçılar arasında yer alıyor. Çağan Şengül, 14 Mayıs Salı akşamı Antalya’da konser verecek. Peki Çağan Şengül konser biletleri nereden alınır, Çağan Şengül konser bileti ne kadar? İşte Ayrıntılar…

Cagan Sengul Emre Aydim

ÇAĞAN ŞENGÜL KONSERİ ANTALYA’DA NEREDE?

Çağan Şengül, Holly Stone Performance Hall Antalya’da 14 Mayıs Salı akşamı konser verecek. Sevenlerini heyecanlandıran konser için geri sayım başladı. Şengül’ü canlı dinlemek isteyen hayranları biletleri araştırmaya başladı. Peki Çağan Şengül konser bileti ne kadar?

Antalya DOB’dan bir ilk… Bilinmeyenler ele alındı Antalya DOB’dan bir ilk… Bilinmeyenler ele alındı

Cagan Sengul Konser

ÇAĞAN ŞENGÜL ANTALYA KONSERİNİN BİLETLERİ NE KADAR?

Çağan Şengül, 14 Mayıs Salı günü Holly Stone Performance Hall Antalya’da sevenleri ile buluşacak. 22.00’da başlayacak olan konserin kapı açılış saati 20.00’da olacak. 1 alana 1 bedava kampanyası olan biletlerin satış fiyatı ise 400 TL olarak satışa sunuldu.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN