Antalya’yı sıcak ve az bulutlu bir hafta bekliyor… Antalya’da bayramın 4. günü hava nasıl olacak? 19 Haziran Antalya hava durumu Antalya’yı sıcak ve az bulutlu bir hafta bekliyor… Antalya’da bayramın 4. günü hava nasıl olacak? 19 Haziran Antalya hava durumu

YÖRSİAD Başkan Avukat Mustafa Alper Oral kendilerine harika bir ev sahipliği yapan dernek üyeleri Doruk Özkan’a teşekkür ederek, “Etkinliğimize katılım sağlayan tüm üyelerimize, ailelerine ve misafirlerine teşekkür ediyorum. Dernek üyemizin sahip olduğu tesislerden çok etkilendik, şehrimiz ve ülkemiz adına gurur duyduk. Ürünlerinin kalitesi dünyaca tanınıyor. Bizim açımızdan mükemmel bir etkinlikti. Doruk Özkan’a teşekkür ediyoruz. Ülkemizde, Antalya’mızda var olan doğa güzelliklerimize sahip çıkmak ve bu güzellikleri gelecek nesillere aktarmak hepimizin görevidir. Tüm Antalyalıları bu doğa harikasına, nefis tatlar eşliğinde Likya Bağ Evi’ni ziyaret etmeye davet ediyoruz” dedi.

ETKİNLİKLERİN SAYISI ARTACAK

Likya Bağ Evi sahibi YÖRSİAD üyesi Doruk Özkan da dernek üyeleri ve Başkan Mustafa Alper Oral’ın ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bizi bir araya getiren Başkanımıza ve tüm katılımcılara teşekkür ediyorum. Değerli dostlarımızın katılımıyla bağdaki dünyamız renklendi” dedi.

Başkan Oral, YÖRSİAD Yönetimi olarak yeni dönemde bu tür etkinliklerin sayısının artacağını ifade ederek, “Konuk konuşmacı çağırdığımız üye toplantıların yanında sosyal etkinliklere de büyük önem veriyoruz. Böylelikle üyeler arasındaki ilişkiler gelişirken, ailelerimizin de birbirleri ile kaynaşmasını sağlamış oluyoruz. Tüm üyelerimizi diğer etkinliklerimize katılmaya davet ediyorum” diye konuştu.

Kaynak: YÖRSİAD BÜLTEN