Survivor All Star'da düzenlenen 'Birleşme Partisi'nde yarışmacılar hem şarkı söyledi hem eğlendi. Acun Ilıcalı ve Demet Akalın ise sahne kenarından yorumladı. Keyifli geçen şarkı yarışmasına Banu Kunt Işık, Oya Şar ve Sinem Yalçınkaya puan verdi. Biri jüri tarafından diğeri ise seyirci oylarıyla iki kazanan belirlendi.

662589B5247Ec8F174884Ee8.Jpg

Yarışmanın en dikkat çeken isimlerinden biri olan Yunus Emre, takım arkadaşı Aleyna Kalacıoğlu ile olan yakınlığıyla sık sık gündeme geliyor. Bu samimiyet sonrası Yunus Emre'nin eşi, yakınlığın yarışma sonrası devam etmesi halinde olay çıkaracağını ifade etmişti. Konuya ilişkin olarak Kalacıoğlu'nun annesi de dahil olmuştu.

Kıvanç Tatlıtuğ Eşi Başak Dizer Kimdir? Kaç Yaşında? Ne İş Yapıyor? Nereli? Boyu Kaç? Kıvanç Tatlıtuğ Eşi Başak Dizer Kimdir? Kaç Yaşında? Ne İş Yapıyor? Nereli? Boyu Kaç?

Bebegini Kaybettigini Ogrenen Yunus Emre

BEBEĞİNİ KAYBETMİŞTİ

Geçtiğimiz günlerde canlı yayında eşinden baba olacağını öğrenen Yunus Emre, büyük bir mutluluk yaşamıştı. Ancak, bu mutluluk kısa sürdü çünkü eşinin hamileliği sona ermişti. Acı haberi telefonda öğrenen Survivor yarışmacısı, bu durum karşısında büyük bir üzüntü yaşamıştı.

Aleynanin Annesi Zuhal Kalaycioglundan Soke Eden Mesaj Yunus Emreden Uzak Dur Fcgt

ALEYNA KALAYCIOĞLU'NU ANNESİ UYARDI

Aleyna Kalaycıoğlu'nun annesi, iletişim sırasında "Yunus Emre'den uzak dur!" yazarak kızını uyardı. Aleyna önce ne yazacağını bilemedi, "Hepsi arkadaşım" yanıtını verdi, ancak daha sonra bir süre düşündü. Yazdı, sildi ve en sonunda "Tamam" dedi.

YUNUS EMRE'DEN UZAK DURMASINI SÖYLEDİ

Aleyna'nın "hepsi arkadaşım" yanıtından sonra annesi, durumu bildiğini fakat yine de ondan uzak durmasını söyledi.

ŞARKI SEÇİMİ DİKKAT ÇEKTİ

Dün akşam gerçekleşen Birleşme Partisi'nde, Yunus Emre Özden, sözleri ve bestesi Heijan'a ait olan "Cinnet" şarkısını seslendirdi. Banu Kunt Işık'tan 4, Oya Şar'dan 4, Sinem Yalçınkaya'dan 5 olmak üzere toplam 13 puan aldı.

6625887B247Ec8F174884Ed4.Jpg

BAKIŞLAR GÖZDEN KAÇMADI

Yunus Emre'nin şarkı söylerken Aleyna'ya bakması, izleyicilerin dikkatinden kaçmadı. Bu anlar kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

6625Eb2D6947E063Ddee641B.jpg

DEMET AKALIN YORUMLADI

Şarkısını bitiren Yunus Emre'yi ilk olarak Demet Akalın yorumladı. Ünlü şarkıcı, "Valla güzeldi, biraz da kendi ruh halini anlattın galiba." dedi. Yunus Emre'nin "Evet" yanıtına karşılık olarak Akalın, "Ama cinnet geçirme oğlum, bak güzel gidiyorsun zaten, biraz toparlan." şeklinde cevap verdi.

Kaynak: HABER MERKEZİ