Zeynep Bastık, son günlerde yayınladığı "Lan" adlı şarkısıyla büyük ses getiriyor. Şarkı, global listede üst sıralarda yer alarak sosyal medyada geniş bir paylaşım ağına sahip oldu.

Dfxc Vc F 5Wrm

Bastık, bu büyük ilgi karşısında mutluluğunu "Ben şu an mutluluktan delirmek üzereyim. Şarkımız global listede 21'inci sırada ve tek Türkçe şarkı. Her gün bir başarıya imza atıyoruz ve neyi kutlayacağımızı şaşırdık. Üst üste gelen rekoru hâlâ sindiremedik. Acayip şeyler yaşanıyor şu an." şeklinde ifade etti.

Gcvb Gbv Fpdt

Ünlü popçu, annesiyle yaptığı bir kahvaltı sırasında da Lan şarkısının beklenmedik başarısı hakkında konuştu. "Güvendiğimiz bir şarkıydı. Bu kadar büyük bir başarı beklemiyorduk. Global alanda bu kadar büyük bir etki yaratması Türkiye ve bizim için güzel bir başarı oldu. Çok mutluyuz ve gururluyuz. İki hafta içinde olduğu için her şey şoku atlatabilmiş değiliz." şeklinde konuşan Bastık, şarkının ismi hakkındaki eleştirilere ise "Şarkının başka bir ismi olamazdı. Şarkı ismiyle geldiği için insanları rahatsız edeceğini düşündüğümüz bir kelime değildi o. Güzel geri dönüşler alıyoruz. Bence her şey olması gerektiği gibi." yanıtını verdi.

Dfbcbfdb Aook

Zeynep Bastık, Radyo D'de Fatih Uslu'nun konuğu olduğu programda ise Mabel Matiz'in "Lan" şarkısını kendisine gönderdiği anı paylaştı.

Salim Ensarioğlu kaç yaşında, aslen nereli, ne iş yapıyor, hangi partiden, siyasi hayatı ve kariyeri? Salim Ensarioğlu kaç yaşında, aslen nereli, ne iş yapıyor, hangi partiden, siyasi hayatı ve kariyeri?

Dfxcv Vbds Sloc

"Mabel geçen ağustosta şarkıyı WhatsApp’tan attı. Dinledim nutkum tutuldu, delirdim yani. ‘Lan’ı hiç argo bulmadım. İnsanlar daha ilk günden parçayı ezberledi." diyen Bastık, müzikal idolü olarak Sezen Aksu'yu gösterdiği ve onunla düet yapma hayali kurduğunu dile getirdi. "Bana ‘Senin boğazında bülbül mü var, sesin çok güzel’ demişti, bayılmıştım. O benim idolüm. Sezen Aksu bir dünya starı." şeklinde konuştu.

Fthgcv 4Bxt

Kaynak: HABER MERKEZİ