Ünlü oyuncu Tolga Sarıtaş ile nişanlanan modacı Zeynep Mayruk hakkında merak edilen birçok nokta var. Haliyle, Zeynep Mayruk kimdir soruları son dönemlerde en çok sorulan ve merak edilen sorular arasında yerini aldı. 

Tolga Sarıtaş ile birlikteliği ile anılan Zeynep Mayruk hakkında araştırılanları derledik. Zeynep Mayruk boyu, aile hayatı ve diğer merak edilen detaylar haberimizde…

Zeynep Mayruk Kimdir6

Zeynep Mayruk Kimdir?

Zeynep Mayruk sevgilisi Tolga Sarıtaş ile sade bir törenle nişanladı ve bunu üzerine Zeynep Mayruk kimdir sorusu artmaya başladı.

1989 yılında İzmir’de dünyaya gelen Zeynep Mayruk, Türk moda tasarımcısıdır. Moda üzerine eğitimini Chicago’da Saint Charles Lisesi’nde almıştır. Zeynep Mayruk, 2006 yılında Chicago’daki eğitimini tamamladıktan sonra Türkiye’ye dönmüştür. 

Türkiye’ye döndükten sonra Zeynep Mayruk, eğitim hayatına İzmir Ekonomi Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Moda Tasarımı bölümünde devam etmiştir ve 2012 yılında buradan mezun olmuştur.

İzmir’deki eğitimini tamamladıktan sonra ise Zeynep Mayruk, moda üzerine eğitim almaya devam etmiştir. Londra Central Saint Martins’te 6 farklı sertifika programına katılarak buradan başarı ile ayrılmıştır. 2013 yılına gelindiğinde ise Zeynep Mayruk kendi markasını kurmuştur.

İlgili İçerik: Moda dünyasının tanınan yüzü Yıldırım Mayruk kimdir?

Zeynep Mayruk Kaç Yaşında?

1989 yılında dünyaya gelen Zeynep Mayruk yaşı şu anda 35 yaşındadır.

Zeynep Mayruk kimdir sorusuna yanıt verdikten sonra modacı hakkında diğer merak edilenlere değinelim…

Zeynep Mayruk Kimdir 5

Zeynep Mayruk Ne İş Yapıyor? Kimin Kızı?

Zeynep Mayruk kimdir son dönemlerde kamuoyunun araştırdığı bir soru haline geldi ve özellikle yaptığı iş ve ailesi merak ediliyor.

Zeynep Mayruk kimin kızı sorusu ünlü moda tasarımcısı Yıldırım Mayruk ile olan soy isim benzerliğinden dolayı merak ediliyor olabilir. Fakat, Zeynep Mayruk sanılanın aksine, Yıldırım Mayruk’un kızı değildir.

Aydın’ın dünyaca ünlü plajlarında sistem sil baştan değişiyor Aydın’ın dünyaca ünlü plajlarında sistem sil baştan değişiyor

Zeynep Mayruk babası kim soruları yanı sıra iş hayatı da merak ediliyor. Zeynep Mayruk mesleği moda tasarımcılığıdır. 2013 yılında kendi adını taşıyan Zeynep Mayruk markasını kurmuştur ve o zamandan beri haute couture tasarımlar ve hazır giyim üretmektedir.

Zeynep Mayruk Annesi Kimdir?

Gözlerden uzak bir hayat sürmeyi tercih eden Zeynep Mayruk ailesi hakkında net bilgiler bulunmamaktadır. 

Zeynep Mayruk Kimdir 2

Zeynep Mayruk Sevgilisi Kim?

Zeynep Mayruk yaklaşık 5 yıldır oyuncu Tolga Sarıtaş ile birliktedir. Çift birlikteliğini bir adım öteye taşıyarak geçtiğimiz aylarda sade bir nişan töreni yapmıştır. Sarıtaş ve Mayruk'un 2024 yılının Haziran ayında nikah masasına oturacağı bilinmektedir.

Zeynep Mayruk Kimdir 3

Tolga Sarıtaş Kimdir?

Türk dizi ve sinema oyuncusu olan Tolga Sarıtaş, 30 Mayıs 1991 doğumludur. İstanbul'da doğu büyümüş ve tüm eğitimlerini de burada almıştır. Halil Akkanat Lisesi'nden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi'nin açıköğretim fakültesine yazılmış ve coğrafya bölümünden mezun olmuştur. 

Okul süreci boyunca ise Esenyurt Belediye Tiyatrosu ile birlikte Tiyatro Zeytindalı'nda sahne alarak kariyerine ilk adımı atmıştır. Bir yandan müzikle de uğraşmış, gençlik yıllarında yakın arkadaşları ile birlikte ''Grup Omega'' adlı bir müzik grubu kurmuştur. 

2009 yılında ''Bahtı Kara'' filminde 'Berk' rolünü canlandırarak ilk kez kamera karşısına geçmiştir. Yıldızının asıl parladığı proje ise Güneş'in Kızları olmuştur. Bu dizinin ardından ard arda başrolleri kapan Tolga Sarıtaş, en son Baba dizisinde oynamıştır. 

Muhabir: Nihat Toklu