5. Ordu Gölköy Belediyesi Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde yarı finale kalan başpehlivanlar belli oldu. Hafta içi olmasına rağmen yoğun katılımın olduğu yağlı güreşlere  toplam 12 başpehlivan katılmıştı.

YOĞUN KATILIM OLDU

Güreşlere yoğun katılım oldu. Güreşleri Ordu Valisi Muharrem Erol, İl Emniyet Müdürü Atilla Aksoy, beş ilçenin kaymakamı, Gölköy Belediye Başkanı Fikri Uludağ ve çok sayıda vatandaş izledi.

GÜREŞ AĞALIĞI BİR MİLYON 52 BİN TL

Güreş ağalığı ihalesi yapıldı. İş insanları Recep Günay ve Şenol Kuş 500 bin TL’likkatkı sağlarken, ağalık ihalesini bir enerji şirketi sahibi Ünsal Dalgıç kazandı. Dalgıç ihaleyi 1 milyon 52 bin TL’ye alırken, ağalık koçunu da Ordu Emniyet Müdürlüğü’ne bağışladı.

Döşemealtı 07 Gazi Spor Muratpaşa Voleybol Spor Okulu açılıyor Döşemealtı 07 Gazi Spor Muratpaşa Voleybol Spor Okulu açılıyor

Balya Yagli Guresleri (Small)

GÜREŞLERE KATILAN BAŞPEHLİVANLAR

Fatih Atlı, Serhat Gökmen, Hamza Köseoğlu, Rıza Yıldırım, Bekir Eryücel, Ünal Karaman, Süleyman Aykırı, Ali Güngör Ekin, Ahmet Selbest, Onur Şenel, Onur Balcı ve Recep Taslak.

İLK TUR SONUÇLARI

İlk turda Fatih Atlı Onur Şenel’i, Hamza Köseoğlu Ahmet Selbest’i, Serhat Gökmen Süleyman Aykırı’yı, Ünal Karaman’da Onur Balcı’yı mağlup ederek çeyrek finale kaldılar. Bekir Eryücel, Recep Taslak, Ali Güngör Ekin ve Rıza Yıldırım ise kura ile tur atladılar.

ÇEYREK FİNAL EŞLEŞMELERİ

Fatih Atlı – Rıza Yıldırım

Ali Güngör Ekin – Serhat Gökmen

Recep Taslak – Ünal Karaman

Hamza Köseoğlu – Bekir Eryücel

YARI FİNALE KALAN BAŞPEHLİVANLAR

Fatih Atlı, Serhat Gökmen, Ünal Karaman, Bekir Eryücel.

Muhabir: AYŞEM SİCİM