Zaman zaman yağış ve dolu nedeniyle ara verilen güreşlerde yarı finalistler belli oldu. Çeyrek finalde bir önceki turda kardeşi Turan Balaban’ı eleyen İsmail Balaban Ünal Karaman ile Yalçın Üncül Hamza Özkaradeniz ile Enes Doğan Ertuğrul Dağdeviren’le ve Recep Taslak ile Orhan Okulu eşleşti.

Yagli Gures Takvimi Belli Oluyor

Günün sürpriz sonucunda Recep Taslak Orhan Okulu’nu mağlup ederek adını yarı finale yazdırdı. Geçtiğimiz yıl CW yağlı Güreş Ligi birincisi Orhan Okulu’nun Kumluca’dan sonra Gömeç’de de güreşlere erken veda etmesi şaşkınlık yarattı.

İsmail Balaban rakibi Ünal Karaman’ı yenerek adını yarı finale yazdırdı. Sezona iyi bir başlangıç yapan Muratpaşa Belediyesi güreşçisi Enes Doğan güçlü rakibi Ertuğrul Dağdeviren’i yenmeyi başardı. Hamza Özkaradeniz’de Yalçın Üncül’ü mağlup ederek adını yarı finale yazdıran diğer bir isim oldu.

YARİ FİNALE KALAN GÜREŞÇİLER

Enes Doğan

İsmail Balaban

CW Enerji Ligi’nin yeni puan durumu belli oldu… Antalya Muratpaşa’nın aslanı geri dönüyor… 4. etap sonrası işte ligin yeni puan durumu… CW Enerji Ligi’nin yeni puan durumu belli oldu… Antalya Muratpaşa’nın aslanı geri dönüyor… 4. etap sonrası işte ligin yeni puan durumu…

Hamza Özkaradeniz

Recep Taslak

Muhabir: AYŞEM SİCİM