Gündemden düşmeyen herkesin dilinde dolanan ve Friends dizisindeki güzelliğiyle tanınan Amerikalı oyuncu Jennifer Aniston 55 yaşında. Oyuncu, sektöre girdiğinden beri güzelliği ve fit görünümüyle ün kazandı. Peki güzelliği ile tanınan Jeniffer Aniston'un sırrı nedir? işte bu konu hakkında ayrıntılar...

Jennifer Aniston Görsel 1

GÜZELLİK SIRRI

Oyuncu geçmişte botoks tedavisi gördüğünü itiraf etse de bu işlemin kendisine pek uygun olmadığını ifade etti. Oyuncu, botoks yerine cildi yenilemek için yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulanan “peptit aşısını” tercih ediyor.

Jennifer Aniston Görsel

Ferdi Tayfur’un kızı Tuğçe Tayfur kaç yaşında, ne iş yapıyor, annesi kim, evli mi? Ferdi Tayfur’un kızı Tuğçe Tayfur kaç yaşında, ne iş yapıyor, annesi kim, evli mi?

NASIL BESLENİYOR?

Yoğun bir egzersiz rejimi uygulayan Aniston, aralıklı oruç tuttuğunu söyledi. Oyuncu, yüksek proteinli ve düşük karbonhidratlı yiyecekleri tüketmeyi tercih ediyor. Meditasyon yapan oyuncu, biraz temiz hava almayı ve köpeğiyle uzun yürüyüşler yapmayı  seviyor.  Aniston, yaşlanmanın doğal bir süreç olduğunu ve hayatında "sağlıklı ve mutlu" olmayı  öncelik haline getirdiğini anlatıyor.

Jennifer Aniston Güzellik Sırrı

ESTETİK YAPTIRDI MI?

Aniston, yıllarca inkar etse de 2007 yılında burun estetiği yaptırdığını itiraf etmişti. Yıllar sonra oyuncu, burnunun şeklini değiştirmek için rinoplasti olarak da bilinen bir burun ameliyatı geçirdi. Operasyonu "hayatımda yaşadığım en iyi şey" olarak nitelendirdi.

EN SEVMEDİĞİ İLTİFAT

Oyuncu, "Yaşına göre iyi görünüyorsun" ifadesinden  nefret ediyor. Kulağa iltifat gibi gelse de  "İyi görünüyorsun" demenin yeterli olduğunu düşünüyor. Vogue dergisine konuşan yıldız, "20 yaşıma göre çok daha iyi bir fiziğe sahibim. Hem fiziksel hem de zihinsel olarak kendimi çok daha iyi hissediyorum." dedi.

Muhabir: BADE ÖNDER