Cagliari - Juventus (19 Nisan)  YAN EKRAN LİNKİ Canlı İzle, Taraftarium, İdman TV, Taraftarium24, Justin TV Şifresiz kanal linki Cagliari - Juventus (19 Nisan) YAN EKRAN LİNKİ Canlı İzle, Taraftarium, İdman TV, Taraftarium24, Justin TV Şifresiz kanal linki

Panathinaikos ligte çıktığı 27 karşılaşmada 18 galibiyet, 5 beraberlik, 4 mağlubiyet alarak topladığı 59 puanla 3'üncü sıradayer alıyor. Paok ise ligte çıktığı 27 maçta 19 galibiyet, 3 beraberlik, 5 mağlubiyet alarak topladığı 60 puanla 2'nci sırada bulunuyor. Paok'un lider AEK ile arasında 2 puan fark var. Bu karşılaşma şampiyonluk yolunda büyük önem taşıyor.

Panapaokfotoıkı

FORM GRAFİĞİ

Panathinaikos çıktığı son 5 karşılaşmada 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet alırken, geçtiğimiz hafta gittiği Olympiakos deplasmanından 1-3'lük net bir skorla galip gelmeyi bildi. Paok ise çıktığı son 5 karşılaşmadan 3 galibiyet, 2 mağlubiyet alırken geçtiğimiz hafta kendi evinde ağırladığı Aris'e tek golle mağlup oldu.

Panapaokfotobır

HANGİ KANALDA

Bu kritik karşılaşma bugün saat 18:00'da S Sport Plus ve Exxen ekranlarından şifreli olarak, TV 8,5'tan ise şifresiz olarak yayınlanacak. 

Muhabir: HABER MERKEZİ