Survivor Aleyna eski sevgili bu dönem yarıştığı isim çıktı, meğer Survivor’dan önce ilişkisi varmış Survivor Aleyna eski sevgili bu dönem yarıştığı isim çıktı, meğer Survivor’dan önce ilişkisi varmış

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, yakın dostu Saba Tümer'in YouTube programı Kimseye Anlatmadıklarımı Anlatıyorum”a konuk oldu. Acun Ilıcalı program da kimsenin bilmediği hayatına dair ilginç anılarını paylaştı. Özel hayatı ve iş yaşamına dair samimi itiraflarda bulunan Ilıcalı, dikkat çeken bir anısını da paylaştı: "Hayatım skandallarla geçti" dedi.

“İNSANLARI TANIYAMIYORUM”

Acun Ilıcalı'nın, birbirinden çarpıcı açıklamaları stüdyodakileri kahkahaya sokarken başından geçenleri anlatı. Ilıcalı, "Ben muhabbet edip üçüncü dakikada tanımadığım insanlar oldu. Arkadaşım zannedip konuşuyorum üçüncü dakika... Ya benim başıma neler geldi bu insan tanımamaktan" sözleri stüdyodakileri kahkahaya boğdu.

Acun Ilıcalıaa

“HAYATIMIN SKANDALLARLA GEÇTİ”

Ilıcalı'nın anlattığı ilginç anı ise O Ses Türkiye'den geldi. Ünlü yarışmanın birinci olan Hasan Doğru'nun yılbaşı özel programında yer alması planlanmıştı. Ancak Ilıcalı'nın yaşadığı bir karışıklık işleri farklı bir yöne sürükledi. Ilıcalı, anısını şu sözlerle dile getirdi:

"Bir gün hiç unutmuyorum. O Ses Türkiye'nin şampiyonu Hasan'ı bir statta gördüm. Yılbaşı’nda yıldızları çıkarma kararı almıştık. Hasan'a 'Ne yapacağız?' diye sordum. Benim aklıma, Hasan'ın şarkı söylemesi geldi ve ona bunu teklif ettim. Ancak sonradan anladım ki konuştuğum kişi, Hasan değil, bizim kanalda çıkan bir imam arkadaşımızdı."

Bu anlatım karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Saba Tümer, "İnanmıyorum sana" diyerek Ilıcalı'yı şaşırttı. Ilıcalı ise "Hayatım skandallarla geçti" diyerek gülerek yanıt verdi.

Muhabir: Stajyer Muhabir Abdulrezzak Kılıç