Türkiye'nin önde gelen takımlarından Fenerbahçe'nin başkanlık seçimleri öncesi karşı karşıya gelen Aziz Yıldırım ve Ali Koç katıldıkları programda moderatörlük yapan Ahmet Selim Kul'un sosyal medyanın gündemine oturmasına sebep oldu. Programda yaşanan ilginç anlardan sonra arama motorlarında en çok aranan isim olan Ahmet Selim Kul programı izleyen izlemeyen herkesin dikkatini çekmeyi başardı. Peki Ahmet Selim Kul kimdir? Detaylar haberimizde…

E61943D8 397B 4446 90A6 B470B828D302

İsviçre’de doğan Karadenizli, romantik dizilerin aranan yüzü Barış Arduç kimdir? İsviçre’de doğan Karadenizli, romantik dizilerin aranan yüzü Barış Arduç kimdir?

Fenerbahçe başkanlık seçimi öncesi başkanlığa aday olan iki isim karşı karşıya geldi. Habertürk'te moderatörlüğünü Ahmet Selim Kul'un yaptığı programa katılan Aziz Yıldırım ve Ali Koç'un yaşadığı tartışmalarda öne çıkan isim moderatör Ahmet Selim Kul oldu. Sosyal medyanın gündemine oturan programda hararetli anlar yaşandı. Tansiyonun yükseldiği anlarda araya giren Ahmet Selim Kul'u susturan Aziz Yıldırım'a tepki yağdı. Yaşanan anlardan sonra moderatör Ahmet Selim Kul da açıklama yapmayı ihmal etmedi.

4A8666Ea 73C6 4F0E Bd80 862B776D994C

BAŞKANLAR ÇIKIŞTI O GÜNDEM OLDU

Programda yaşanan hararetli anlara müdahale etmek isteyen Ahmet Selim Kul'a Aziz Yıldırım'ın "sen sus araya girme" diye çıkışması ve daha sonra Kul'un "Sayın başkanlar ufak bi ara verelim" ricasına Ali Koç'un "Sen burada mıydın? yanıtı programa damga vurdu. Programın bitişine doğru Ahmet Selim Kul'un kapanış konuşması yapmasına izin verilmemesi ve yayının kesilmesi de gecenin en çok konuşulan konuları arasında yerini aldı.

10937E47 436C 47C4 Adce 8566A73A3713

İZLEYENLER İKİYE BÖLÜNDÜ

Fenerbahçe başkan adayları Aziz Yıldırım ve Ali Koç'un katıldığı programın moderatörlüğünü yapan Ahmet Selim Kul, programın ilk dakikalarında “Ben çok dahil olmayıp sizi size bırakacağım” açıklamasında bulundu. İzleyenlerin bir kısmı Kul'un moderatörlüğünü eleştirirken bir kısım da başarılı buldu. Programda yaşanan anlardan sonra sosyal medyanın diline düşen Ahmet Selim Kul ise programda yaşananlar hakkında açıklama yaptı.

F40912C7 118D 48C2 8889 51B07E6Dc4B4

KUL'DAN "AZİZ YILDIRIM'IN TARZI O" AÇIKLAMASI

Moderatör Ahmet Selim Kul sosyal medyanın diline düşmesinin ardından yaptığı açıklamada "Aziz Başkanın tarzı öyle. İsterseniz alınabilirsiniz. 20 yıl başkanlık yapmış biri. Aziz Yıldırım'ın tarzı o. Yayından sonra görüşmemiz oldu. Bana da izah etti. Böyle de düşünceli bu. Bu tartışmanın sağlıklı olması anlamında arada verilecek eslerin sağlıklı olmayacağını söyledi. O tartışmanın sağlığı için bunun olduğunu izah etme gereği duydu. Bu ikili tanıyanlar için sürpriz çıkışlar değil bunlar. 20 yıldır bu camiadayım ikisini de çok iyi tanıyorum. En ufak bir saygısızlıkları olmadı." ifadelerine yer verdi.

AHMET SELİM KUL KİMDİR?

Habertürk kanalında Fenerbahçe muhabiri görevini yerine getiren Kul'un resmi görevi ise Ciner Medya Spor Yayınları Koordinatör Yardımcısı olarak geçiyor. Sarı-lacivertli takım ile ilgili en güncel bilgileri kendi sosyal medya hesaplarından paylaşan Kul, Fenerbahçe'nin transfer iddialarından futbolcuların antrenman bilgilerine kadar her detayı kendi hesaplarından paylaşarak futbolseverlerin Fenerbahçe hakkında detaylı bilgiler edinmesine olanak sağlıyor.

Muhabir: SİBEL YEŞİL