Kirli denilen denizlerin temizliğini caretta carettalar gösterdi Kirli denilen denizlerin temizliğini caretta carettalar gösterdi

Ak Parti Antalya Milletvekili ve TBMM Akdeniz Parlamenterler Asamblesi Türk Gurubu Başkanı Atay Uslu  mesajında şunları ifade etti:

Bağımsız ve müreffeh yarınlara yürüyüşün başlangıcı olan 19 Mayıs, aziz milletin hürriyetinden vazgeçmeyeceğini, hiçbir şartta himaye altına girmeyeceğini, özgür iradesine her koşulda sahip çıkacağını tüm dünyaya ilan ettiği gündür.

Samsun'da yakılan istiklal meşalesi, milletimiz için bağımsızlığın müjdecisi olmuştur. Birlik ve beraberlik içerisinde, azim, cesaret, kararlılık ve inançla verilen o eşsiz mücadele, bilahare Cumhuriyetimizin kuruluşuyla taçlanmıştır.

Atay Uslu (2)

Gençlerimizin gözlerindeki pırıltıda, gönüllerindeki sevgide, başarılarında, heyecanlarında güçlenen Türkiye'mizin, yeşeren medeniyetimizin parlak geleceğini görüyoruz.

Kurtuluş Savaşı'mızı zafere ulaştıran irade, kararlılık ve inancı, gençlerimizin aynen muhafaza ettiklerini görmekten mutluluk duyuyoruz.

Gençlerimizin ve Milletimizin, Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutluyorum.  Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere İstiklal Mücadelemizin tüm kahramanlarını rahmetle, şükranla anıyorum.''

Kaynak: Atay Uslu Basın/BÜLTEN