Türkiye’nin doğu illeri soğuk ve karlı hava ile mücadele ederken turizm kenti Antalya’da sıcaklık 20 dereceleri buldu. Hafta sonuyla birlikte yerli yabancı birçok kişi sahil ve parklarda yoğunluk oluşturdu. Deniz suyu sıcaklığının 19 dereceye ulaşmasıyla birlikte bir çok kişi Konyaaltı ilçesinin mavi sularında kulaç attı. Gençler ise falezlerin alt noktasında bulunan kayalık alandan atlayışlar gerçekleştirdi. Kürek sörfü yapan sporseverler ise falezler boyunca Akdeniz’in mavi sularında kürek çekti. Sahildeki yoğunluk ve sporcuların kürek etkinliği dron ile de görüntülendi.

Akdenizde Deniz Sezonu Resim (Medium)

“ANTALYA’DA YAŞAYANLAR İÇİN BÜYÜK ŞANS”

Natali Arslanoğlu, “8 yıldır Antalya’da yaşıyorum. Kış ayında bile burada yaz mevsimini yaşama fırsatımız var. Antalya’da karma bir kültür var, ikliminden dolayı insanları sıcak. Türkiye’nin her yerin de kar var. Antalya’da yaşayanlar için buda büyük bir şans. Ayrıca lisanslı sporcuyum” dedi.

“DENİZ DIŞARIDAN DAHA SICAK”

5 M Migros krizi büyüyor, kap kaç usulünden farksız 5 M Migros krizi büyüyor, kap kaç usulünden farksız

77 yaşındaki Cuma Kaygusuz, “Yaz kış denize gelirim. Bu hava benim için çok güzel. Deniz dışarıdan daha sıcak. Antalya’nın iklimi cennet gibi, 50 yıldır burada yaşıyorum. Yaz kış yüzmek sağlık açısından da bizlere iyi geliyor” diye konuştu. İHA

Kaynak: İHA