İlçenin ve üyelerinin yararına olacak yeni çalışmalara ve projelere yoğunlaştıklarını dile getiren Aksu Girişimci İşadamları Derneği (AKGİAD) Başkanı Ramazan Göktaş, bu kapsamda fuar organizasyonlarına katılmak istediklerine dikkat çekti. Aksu sınırları içerisinde ANFAŞ Expo Center bulunduğunu ve burada her yıl pek çok fuar düzenlendiğini belirten Başkan Göktaş, “Artık bizde bu fuarlar bünyesinde yer almak istiyoruz” dedi.

AR-GE GRUBU OLUŞTURULDU

Ramazan Göktaş (Small)-1

Antalya pazarında limonun fiyatını görenler inanamadı Antalya pazarında limonun fiyatını görenler inanamadı

Göktaş, “İlçemizin daha da gelişip kalkınmasına nasıl fayda sağlayabiliriz, üyelerimizin ticari faaliyetlerinin daha da iyi konumlara gelebilmesi için neler yapabiliriz, sürekli bunun arayışı içindeyiz. Bu anlamda da Plan, Proje ve Ar-Ge Grubu oluşturduk. Bu gurubumuzda hedeflerimiz doğrultusunda çalışmalarına devam ediyor. Özellikle Expo’da düzenlenen fuarlarda kalıcı bir standa sahip olup, hem ilçemizin tanıtım ve reklamına hem de üyelerimizin iş potansiyeline katkı sunmak istiyoruz” diye konuştu.

AKSU’YA GIPTA İLE BAKILIYOR

Akgi̇ad (Small)

Aksu’nun son yıllarda hızla gelişip kalkındığına ve giderek büyüdüğüne dikkat çeken Göktaş, “Özellikle Altıntaş bölgesindeki sorunların çözülmesiyle, ilçemiz giderek büyümeye başladı. Şu an orada lüks siteler, binalar yapılıyor ve birkaç yıla kalmaz Aksu’nun nüfusu çok büyük oranda artacak. İlçemize şu an gıpta ile bakılıyor. Bizde AKGİAD ailesi olarak elimizi taşın altına koyup, birlik ve beraberlik içerisinde çalışarak bu gelişime fayda sağlamak arzusundayız” ifadelerini kullandı.

Muhabir: SERCAN AYTIŞ