Dikkat! Antalyalılar dışarı çıkmayın… 23 Temmuz Salı Günü Antalya Hava Durumu Dikkat! Antalyalılar dışarı çıkmayın… 23 Temmuz Salı Günü Antalya Hava Durumu

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri Alanya’nın kırsal mahalle ve yayla yollarında başlattığı bakım onarım, şarampol temizliği, asfalt bakım ve istinat duvar çalışması sürdürüyor. Vatandaşların ulaşımda herhangi bir sorunla karşılaşmaması ve güvenli bir yolculuk yapabilmeleri için ekipler gece gündüz çalışıyor.

YAYLA YOLLARI ELDEN GEÇİRİLİYOR

Kırsal alan ekipleri, Alanya’nın Karakocalı, Beyreli,  Kargıcak, Aliefendi, Küçüklü ve  Gevne yaylalarında yol bakım onarım ve şarampol temizliği çalışması yaparak vatandaşların rahat bir ulaşım yapabilmesi sağlandı.

Mahalle Yollari Bakim (4) (Small)

MAHALLE YOLLARINDA MESAİ SÜRÜYOR

Bayır, Bayırkozağacı, Burçaklar, Yenice, Gümüşgöze ve Akçatı mahalle yollarında da bakım onarım, asfalt bakım ve şarampol temizliği yapıldı. Beyreli mahallesi yolundaki keskin viraj genişletilerek yol görüşü açıldı ve araçların daha güvenli seyri sağlandı. Diğer yandan Dim Grup Yolu Uzunöz Mahallesi bölümünde  yolda oluşan göçük kaldırıldı. Bölgeye taş duvar yapılarak dolgu çalışması gerçekleştirildi.

Kaynak: ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ / BÜLTEN