2 Aralık 2023 tarihinde dünya evine giren Alina Boz ve Umut Evirgen çifti, sadece 90 kişinin davetli olduğu özel bir törenle nikah masasına oturdu. Ünlü oyuncu Alina Boz'un eşi Umut Evirgen'in hayatı, kariyeri, yaşı ve mesleği merak konusu oldu. İkilinin mutlu birlikteliği ve Umut Evirgen'in kariyeriyle ilgili detaylar şu şekilde:

Dogum Gnu Umut Evirgen

ALİNA BOZ'UN EŞİ UMUT EVİRGEN KİMDİR?

Umut Evirgen, 26 Şubat 1990 tarihinde doğmuş olup, Lisans eğitimini New York'ta Berkeley College’de İşletme alanında tamamlamıştır. Yüksek lisansını İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Sinema TV alanında yapmıştır. Evirgen, senaristlik, yönetmenlik ve işletmecilik gibi farklı alanlarda kariyer yapmaktadır.

Umut Evirgen Kimdir

UMUT EVİRGEN'İN KARİYERİ

Umut Evirgen, senaristlik kariyerine kısa filmlerle başlamış ve "İyi Yemek Öldürür" adlı kısa filmiyle birçok festivale katılarak başarı elde etmiştir. Daha sonra çeşitli projelerde senarist ve yönetmen olarak yer almış, 2019 yılında Set Sanat Prodüksiyon’u kurarak projelerini hayata geçirmeye devam etmiştir. İlk uzun metrajlı filmi "Ben Bir Denizim" ile uluslararası arenada tanınan Evirgen, aynı yıl içinde "Dünyanın En Hafif Filmi" adlı projede de yönetmenlik ve senaristlik yapmıştır. Ayrıca, "Anasının Kuzusu" isimli yeni uzun metraj film projesi, Ankara Film Festivali Proje Geliştirme Platformu'na seçilmiştir.

SURVİVOR ÜÇÜNCÜ ELEME ADAYI KİM OLDU ||Survivor All Star 2024 dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor'da 1, 2 ve 3. eleme adayları SURVİVOR ÜÇÜNCÜ ELEME ADAYI KİM OLDU ||Survivor All Star 2024 dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor'da 1, 2 ve 3. eleme adayları

Alina Boz Umut Evirgen

UMUT EVİRGEN VE ALİNA BOZ EVLİLİĞİ

Alina Boz ile Umut Evirgen'in evliliği, sade ve samimi bir törenle gerçekleşmiştir. Çiftin sosyal medyada paylaştıkları romantik anlar, takipçileri tarafından büyük ilgi görmüş ve mutlu bir birliktelik sergilemişlerdir.Alina Boz ve Umut Evirgen çifti, özel hayatlarındaki bu mutlu günlerini paylaşmaya devam ederken, takipçileri de çiftin birbirlerine duydukları sevgiye tanıklık ediyor.

Muhabir: STAJYER MUHABİR ABDULREZZAK KILIÇ